خداحافظی اپل با اینتل از ۲۰۲۰ و کاهش ۶ درصدی ارزش سهام اینتل

اپل در یک اقدام انقلابی قصد دارد از 2020 در بخش سخت افزارِ مک، تراشه‌های ساخت خود را جایگزین محصولات اینتل کند. انتشار این خبر منجر به کاهش 6 درصدی ارزش سهام اینتل در بورس شد.

اختراع جدید ال‌جی: پنل نمایشگر تمام صفحه

هرچند این روزها سازندگان گوشی درگیر ناچ / Notch یا شکاف بالای اسکرین هستند، اما ال‌جی ثبت اختراعی کرده است که این مشکل را برای همیشه حل خواهد کرد.

تیم امنیتی ترامپ شبکه ۵ جی تحت کنترل دولت می‌سازد

برای مقابله با جاسوسی‌ چینی‌ها روی گوشی مقامات آمریکایی، تیم امنیتی ترامپ تصمیم گرفته است شبکه نسل پنجم موبایل / 5G بسازد.

پیام رسان ملی «بله» حلقه اتصال 13 بانک

پیام رسان بومی و ملی «بله» که برای نخستین بار زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه های مجازی در کشور را فراهم ساخت، اکنون قابلیت انجام خدمات بانکی از مبدا 13 بانک مختلف را دارد و دیگر بانک ها نیز در حال اتصال به این شبکه هستند.

آفرینک می‌تواند موجب رونق صنعت انیمیشن و تولید محتوای کودک شود

مدیرعامل شرکت پیک آسا در نشست با رییس سازمان سینمایی کشور درباره فعالیت‌های این شرکت در زمینه تولید محتوا گفت: در صورتی که بتوانیم بازار تولید محتوا را از طریق سامانه آفرینک با عرضه گسترده پوشش دهیم، می‌توانیم تا صنعت انیمیشن و تولید محتوای کودک را در ایران به صورت کلیدی فعال کنیم و در این صنعت رونق ایجاد شود.

سرعت تضمینی اینترنت حقیقت دارد؟

تفاوت تعرفه‌های جدید غیرحجمی اینترنت ثابت به گفته‌ی مسوولان، تضمین سرعت ارائه‌شده است. با این وجود کاربران هنوز از این سرعت‌ها قانع نشده و می‌گویند تغییری در سرعت پینگ و باز کردن صفحات، دانلود و آپلود احساس نمی‌شود. اگرچه سرعت‌های پایین در کشورهای توسعه‌یافته دیگر جایی ندارند، اما ارائه سرعت‌های مگابیتی واقعی برای کاربران ایرانی به آرزو بدل شده است.

انواع سرویس‌های پرسرعت اینترنت را بشناسید

انواع سرویس‌های اینترنت پرسرعت موجود در کشور بسته به ویژگی‌های متفاوتی که دارند، قابلیت‌های متنوعی را برای استفاده کاربران فراهم می‌کنند که شناخت آنها می تواند باعث برگزیدن بهترین سرویس توسط کاربران می شود.

نحوه محاسبه تعرفه در مکالمات زیر یک دقیقه

کارکردهای مشترکین برای تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت و یا مکالمات تلفن ثابت ترابردپذیر به تلفن همراه براساس نیم دقیقه محاسبه می‌شود.
right آخرین عکس ها