عدم توانایی جیمیل در شناسایی ایمیل‌های جعلی

امروزه شاهد هستیم بسیاری از هرزنامه‌ها به صندوق ورودی پست الکترونیک ما راه نمی یابند یا به پوشه هرزنامه‌ها می‌روند. اما به نظر می‌رسد که سرویس جیمیل در مقابله با هرزنامه ها آنچنان که باید قدرتمند عمل نمی‌کند.

خودروهای کلاسیکِ آینده

در دنیای امروزی خودرو علاقه‌مندان زیادی دارد. اگر مسایلی مانند کارایی، حمل و نقل و رفاه را که خودروها برای انسان کنونی به ارمغان می آورند را کنار بگذاریم، شکل و ظاهر و طراحی و کارایی‌های درون کابین می‌تواند در جذب افراد به ظاهر بی‌تفاوت به دنیای خودرو نیز موثر باشد.

راهنمای نوروزی خرید موبایل برای تمام بودجه ها

دم عید احتمالا کلی پول ناگهانی به دست تان می رسد، مدت زمان زیادی از عرصه مدل های جدید گذشته و قیمت ها متعادل شده اند و از طرف دیگر تقریبا تمام آنها امتحان شان را پس داده اند.

همه برای گوشی 'هوآوی' نگران اند!

کارکنان شرکت فن آوری های هوآوی در چین درگیر مسایل احتمالی تعدیل نیروهستند و یادداشت های داخلی سازمان خاطرنشان می کند برای بهبود درآمد سازمان باید تلاش مضاعف داشته باشند. یک مدیر اجرایی این سازمان گفت: پرچمداربازار گوشی های هوشمند اهداف سود داخلی را ازیاد برده است.

هواوی Huawei Watch 2 را معرفی کرد

شرکت هواوی رسما نسل دوم ساعت‌های هوشمند خودش را معرفی کرد. این ساعت‌های هوشمند که Huawei Watch 2 نام دارند در دو مدل معمولی و کلاسیک راهی بازار می‌شوند.

واعظی:آمادگی برای بهره‌برداری از فاز اول دولت الکترونیک

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت ایجاد اشتغال دانش‌بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر این اساس تمام زیرساخت‌های راه‌اندازی دولت الکترونیک ایجاد شده است که در صورت هماهنگی آماده بهره‌برداری از فاز اول این طرح هستیم.

واعظی از افتتاح فاز اول دولت الکترونیک تا پایان ماه خبرداد

وزیر ارتباطات با اشاره به تصمیم شورای عالی فضای مجازی مبنی بر ایجاد مشوق‌ برای شبکه‌های اجتماعی داخلی و افزودن امکاناتی ماند تبلیغات و ارزش افزوده به این شبکه‌ها، از تجهیز شهرهای بیشتری به فناوری TD-LTE و همچنین بهره‌برداری از فاز اول دولت الکترونیک تا پایان ماه خبر داد.