زنگنه در4سال گذشته برای نفت چه کرده است؟

روزنامه جهان اقتصاد نوشت:سال ۱۳۹۲ است. به سبب تحریم‌های صنعت نفت، تولید نفت به کمتر از ۲۷۰۰ هزار بشکه در روز رسیده و صادرات آن رقم ۷۰۰ هزار بشکه در روز را تجربه کرده است. مخاذن ذخیره سازی و حتی نفتکش‌های روی آب هم پر است از نفت فروش نرفته. ناچار سطح تولید کاهش یافته است.

آمریکا بزرگترین بازار فرش ایران شد

چین با وجود اینکه در گذشته رقیب ایران بود اکنون فرش ایرانی وارد می‌کند و آمریکا بزرگترین وارد کننده فرش از ایران شده است.

انتخاب «به همین نزدیکی» بانک ملی ایران به عنوان آگهی برتر فصل بهار

آگهی «به همین نزدیکی» بانک ملی ایران توانست عنوان آگهی برتر «سوم» روزنامه های سراسری کشور را کسب کند.

آغاز نشست هم اندیشی مدرسان دوره تکمیلی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در بانک ملی ایران

نشست دو روزه هم اندیشی مدرسان دوره تکمیلی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم صبح امروز در بانک ملی ایران آغاز به کار کرد.

چرا دانشگاه‌های ما ثروت آفرین نیستند؟

آنها که مثل آب روان ثروت آفرینی می‌کنند قرن هاست تصور تعارض و دوگانگی میان علم و ثروت را کنار گذاشته‌اند. این یک رنسانس فکری است که تبعات و محصولات خود را هم می‌آفریند و امروز عینی‌تر از هر زمانی جلوی چشم ماست.

تقدیر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک ملی ایران/ بالاترین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور از اقدامات مهم و موثر مدیران ارشد بانک ملی ایران به دلیل پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش تقدیرکرد.

بازدید مسئولان وزارتخانه های صنعت و فرهنگ و ارشاد اسلامی از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

تنی چند از مسئولان وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از بخش های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند.

برگزاری مراسم معارفه رئیس جدید اداره امور شعب استان قم

مراسم معارفه رئیس جدید اداره امور شعب استان قم با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران، نمایندگان مراجع عظام تقلید، معاون استاندار، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

زنگنه: عده زیادی نمی‌خواهند ایران پیشرفت کند

به گزارش ایلنا، بیژن نامدار زنگنه در نشست دیروز کمیسیون انرژی با بیان اینکه وزارت نفت به دنبال جوانگرایی بوده و قرارداد توتال توسط چند جوان که میانگین سنی آنها بین ۳۰ سال است منعقد شده گفت: افراد مسن این تیم جوان را برای انعقاد قرارداد توتال مدیریت کردند، لذا اگر می‌خواهیم صنعت نفت طی دهه‌های آینده چابک شده و به سمت جلو حرکت کند،باید از جوانان در سطوح مدیریتی استفاده شود.

ایران از کمپانی ایرباس بالگرد می‌خرد

ایران در حال گفت‌وگو برای خرید ۴۸ فروند بالگرد تولیدی شرکت ایرباس است.

مقدار "نقدینگی خردادماه" اعلام شد

نقدینگی خردادماه سال جاری با ادامه سیر صعودی به یک هزار و ۳۱۴ هزار میلیارد تومان رسید.

خودرو ارزان می‌شود

قائم‌مقام وزیر در امور تجارت اعلام کرد که واردات خودرو در شش ماه آتی می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها شود، زیرا عرضه نسبت به دورۀ مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است.

طیب‌نیا: حتی زمانی که خواب بودم هم به اقتصاد فکر می‌کردم

وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم گفت: در طول تصدی این وزارتخانه همه دغدغه ام رفع مشکلات از پیش پای بخش خصوصی بوده است، حتی در خواب هم به مسایل کاری و اقتصادی فکر می کردم.
آخرین اخبار ۹ صبح