به‌روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
جمعه - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳:۳۵
فرماندار شهرستان سنندج رای مردم را در تعیین سرنوشت کشور تاثیرگذار خواند و گفت: انتخاب مردم در ارتباط بهتر با دنیا و پایداری و امنیت کشور موثر خواهد بود‌.

به گزارش نه صبح ،  ابراهیم زارعی عصر امروز در بازدید از شعبه انتخاباتی مرکز جامع سلامت امام فخر رازی سنندج در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شهرستان سنندج ۳۱۰ شعبه اخذ رای فعال است افزود: که از این میزان۱۳۹ شعبه مربوط به سنندج و تمام الکترونیکی است.

وی حضور مردم را پر شور خواند و گفت: پیش بینی می شود تراکم مردم بیشتر از این شود و با حضور پر رنگتر در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

فرماندار سنندج اظهار داشت: در راستای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا مردم باید به هر کسی که دوست دارند رای دهند و اصلح‌ترین را برگزینند.

زارعی رای مردم را در تعیین سرنوشت کشور تاثیرگذار خواند و گفت: انتخاب مردم در ارتباط بهتر با دنیا و پایداری و امنیت کشور موثر خواهد بود‌.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون هیچگونه تخلفات محرزی در سنندج مشاهده نشده و گزارش‌هایی که از مردم دریافت می شود بررسی و کسانیکه تبلیغ کنند راهنمایی خواهند شد تا فضای انتخابات در کنار صندوق‌ها آرامتر انجام شود.

کد خبر: ۱۲۲۲۴۸
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار