به‌روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
دوشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰:۰۳
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: سیاست حزب ما حمایت منتقدانه از دولت است و هر جا که لازم باشد از روحانی انتقاد خواهیم کرد.
مهر نوشت: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: سیاست حزب ما حمایت منتقدانه از دولت است و هر جا که لازم باشد از روحانی انتقاد خواهیم کرد.

سیدحسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی امروز(یکشنبه) در کنگره حزب کارگزاران سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور نیاز داریم که کارکرد و خروجی ۴۰ ساله داشته و با یک نگاه چهل ساله نواقص و ایرادات را کشف و رفع کنیم و برای آینده دست به یک اصلاحات واقعی بزنیم.

اهم اظهارات مرعشی به شرح زیر است:

*دو نکته برجسته در حزب کارگزاران باعث افتخار حزب است؛ یکی سند مواضع حزب که کار سنگینی درمورد آن صورت گرفته و به ٤٠ مورد سیاسی پرداخته شده که ما در مورد هر جز آن جداگانه بحث کرده‌ایم و به جرات می‌توان گفت که دقیق‌ترین، کامل‌ترین و شجاعانه‌ترین سند مواضع حزبی در ایران است.

* مورد دیگر که بحث بسیار مهمی در حوزه مطبوعات است، نشریه «سازندگی» است که امروز با تحقیق می‌توان گفت که جامع‌ترین و کامل‌ترین روزنامه‌ای است که منتشر می‌شود و حدود ٧٠ نفر از بهترین نویسنده‌ها در آن فعال‌اند. امروز با افتخار می‌گوییم در عرصه مطبوعات حرف زیادی داریم. عضوگیری و سازماندهی سرعت ملایمی دارد؛ نه خیلی کند است و نه خیلی تند اما در آینده در دستور کار است که بتوانیم حزب را گسترش دهیم.

* جذب نیروهای نخبه جوان، پیگیری آموزش‌های تشکیلاتی و حزبی، راه‌اندازی حوزه‌های این حزب در شهرستان‌ها و برگزاری نشست‌های آموزشی برای مردم و نیروهای غیرحزبی از اولویت‌های آتی این مجموعه است. یکی از موضوعات مهم در شرایط امروز کشور همراهی با مردم است. ما احزاب را با اتکا به حمایت‌های مردم درست کردیم و اکنون نباید مردم را تنها بگذاریم، زیرا همه چیز را مدیون مردم هستیم و هدف ما از آوردن آن‌ها پای صندوق رای آشنایی مردم با حق و حقوق خودشان است.

* نکته قابل توجه و تمرکز بر همکاری درون جبهه‌ای است و ما باید این واقعیت را بپذیریم که هیچ حزبی به تنهایی آنقدر نفوذ ندارد که بتواند مجلس یا یک شورا را هدایت کند. جبهه اصلاحات به عنوان کلی، امروز در جامعه مخاطب دارد که نباید آن را به‌خاطر مشکلات داخلی بشکنیم و از دست بدهیم. سیاست حزب ما حمایت منتقدانه از دولت است و هر جا که لازم باشد از روحانی انتقاد خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۴۲۶۷۴
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار