چهارشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸:۰۲
اورژانس آخر هفته در خدمت مردم
> شهری - 
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرسالم، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت درباره اقدامات شهرسالم در پنجشنبه و جمعه پایان سال گفت: اورژانس شرکت با هماهنگی اورژانس تهران و سازمان بهشت زهرا(س)، ۱۲ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه موتورآلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، در ۲۱ نقطه از بهشت زهرا(س) جهت ارائه خدمت درمانی و فوریت های پزشکی مستقر خواهند نمود.
ارائه خدمات پزشکی اورژانس شرکت شهرسالم شهرداری تهران در پنجشنبه و جمعه آخرسال

 ۱۲ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه موتورآلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در ۲۱ نقطه از بهشت زهرا(س) خدمات پزشکی ارائه می کنند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرسالم، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت درباره اقدامات شهرسالم در پنجشنبه و جمعه پایان سال گفت: اورژانس شرکت با هماهنگی اورژانس تهران و سازمان بهشت زهرا(س)، ۱۲ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه موتورآلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، در ۲۱ نقطه از بهشت زهرا(س) جهت ارائه خدمت درمانی و فوریت های پزشکی  مستقر خواهند نمود.

وی با اشاره به رسم نیکو و دیرینه هموطنان در غبار روبی گلزار شهدا و زیارت اهل قبور در پنج شنبه پایان سال، افزود: پایگاه اورژانس شهرسالم در بهشت زهرا(س)  بصورت رایگان در مدت مذکور آماده ارائه خدمت به مراجعین می باشد.

ارائه خدمات اورژانس توسط شهرداری تهران
کد خبر: ۱۴۲۷۹۸
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار