چهارشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰:۰۱
> شهری - 
رباطی؛ معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران با بیان اینکه هدف تفرقه افکنان، تضعیف شهرداری تهران و کمرنگ جلوه دادن فعالیت-های این مجموعه در دوره مدیریت جدید شهری است، گفت : کارکنان شهرداری تهران به عهد خودشان با شهروندان، شورای اسلامی شهر و دکتر نجفی؛ شهردار تهران برای مبارزه با فساد و رانت خواری و خدمت صادقانه به مردم پایبند هستند.
تفرقه افکنی ها موجب دلسردی شهروندان و کارکنان شهرداری نمی شود.
تفرقه افکنی ها موجب دلسردی شهروندان و کارکنان شهرداری

رباطی؛ معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران با بیان اینکه هدف تفرقه افکنان، تضعیف شهرداری تهران و کمرنگ جلوه دادن فعالیت-های این مجموعه در دوره مدیریت جدید شهری است، گفت : 

کارکنان شهرداری تهران به عهد خودشان با شهروندان، شورای اسلامی شهر و دکتر نجفی؛ شهردار تهران برای مبارزه با فساد و رانت خواری و خدمت صادقانه به مردم پایبند هستند.

حسن رباطی در ادامه اظهار داشت : شورای اسلامی شهر تهران که بارأی میلیونی و بی سابقه مردم تهران در اردیبهشت سال جاری برگزیده شد، مسئولیت مدیریت کلان شهر تهران را به عهده فردی پاکدست و مجرب گذاشته است تا با مشارکت شهروندان شاهد رشد و شکوفایی حس زندگی در شهر باشیم. برای محقق شدن این امر نیازمند ثبات در مدیریت و حمایت همه نهادهای مرتبط به دور از هرگونه سیاست زدگی و ترجیح منافع شخصی هستیم.
کد خبر: ۱۴۲۸۱۳
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار