چهارشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲:۰۱
> شهری - 
جشنواره نوروزی در منطقه دو شهرداری تهران آغاز شد. در این جشنواره که به مدت یک هفته در نواحی نه گانه منطقه دو برگزار می شود برنامه های مختلفی مانند موسیقی اقوام ایرانی و آیین های سنتی اجرا می شود.

جشنواره نوروزی در منطقه دو شهرداری تهران آغاز شد.
در این جشنواره که به مدت یک هفته در نواحی نه گانه منطقه دو برگزار می شود برنامه های مختلفی مانند موسیقی اقوام ایرانی و آیین های سنتی اجرا می شود.
معاون فرهنگی واجتماعی منطقه دو با اعلام این خبر هدف از برگزای این جشنها را علاوه بر پاسداشت سنت باستانی نوروز و تکثیر شادی در شهر افزایش همبستگی و مشارکت اجتماعی مردم دانست و افزود گردهمایی های داوطلبانه در فضای عمومی نه تنها به افزایش مشارکت و همبستگی عمومی می انجامد بلکه به تسهیل فرایند جامعه پذیری و آموزش های شهروندی در شهر کمک می کند. 
یوسف مزارعی با بیان اینکه خیابان در زندگی مدرن مبنای اصلی تحولات اجتماعی است،  رویکرد مدیریت جدید شهری در منطقه دو را تسهیل حضور و گردهمایی داوطلبانه شهروندان در فضاهای عمومی دانست تا بدینوسیله از یک سو سبک زندگی شهرنشینی تقویت شود و از سوی دیگر با افزایش احساس تعلق شهروندان به فضاهای عمومی مشارکت آنان در اداره شهر افزایش یابد.
جشنواره نوروزی به همت شهرداری منطقه 2 برگزار میشود
جشنواره نوروزی به همت شهرداری منطقه 2 برگزار میشود
جشنواره نوروزی به همت شهرداری منطقه 2 برگزار میشود
کد خبر: ۱۴۲۸۱۶
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار