به‌روز شده در: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
سه‌شنبه - ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲:۵۵
آقاي منتظري از قضات برجسته و کارکشته کشور است. من فکر مي‌کنم که ايشان يک مقداري در اظهارنظر عجله کردند. بحث بيماري آقاي نجفي جدي است و رأي شوراي شهر هم سياسي نبود. رأي آنها در راستای قدرشناسي از اقدامات نجفي بود. خوب بود مقامات قضائي با حوصله و صبر بيشتري منتظر تصميم نهايي شورا مي‌شدند.

 روزنامه شرق با حسین مرعشی در باره استعفای شهردار تهران و اظهارنظرهای دادستان کل مصاحبه کرده است.

وی تأکيد کرد که استراتژي اصلاح‌طلبان روشن است. ما از رو نمي‌رويم و نبايد صحنه را ترک کنيم و کشور را به دست تندروها بسپاريم. 

او افزود: آقاي منتظري از قضات برجسته و کارکشته کشور است. من فکر مي‌کنم که ايشان يک مقداري در اظهارنظر عجله کردند.  بحث بيماري آقاي نجفي جدي است و رأي شوراي شهر هم سياسي نبود. رأي آنها در راستای قدرشناسي از اقدامات نجفي بود. خوب بود مقامات قضائي با حوصله و صبر بيشتري منتظر تصميم نهايي شورا مي‌شدند.

مرعشي اضافه کرد: همه اين تغيير و تحولات و فرازونشيب‌ها نشان مي‌دهد که استراتژي اصلاح‌طلبان براي حضور در صحنه سياسي و همراهي با مردم براي حل مشکلات کشور، درست بوده است. 

من معتقدم بايد اين استراتژي را حفظ کرد و ادامه داد و هيچ راهي جز پيگيري سياست‌هاي اصلاح‌طلبانه براي حل مشکلات کشور و اصلاح نظام سياسي و اداري وجود ندارد.

مرعشي درباره اينکه وقتي موانع مانع از آن مي‌شود که اصلاح‌طلبان به فعاليت‌هاي خود ادامه دهند، گفت: ما همچنان بر همان صحبت اصرار مي‌کنيم.

ما با تمام قدرت در خدمت کشور خواهيم بود و در برابر مشکلات خم به ابرو نخواهيم آورد؛ چه در برابر مشکلات درون‌جبهه‌اي و چه مشکلاتي که از بيرون بر اصلاح‌طلبان تحميل مي‌شود. جبهه اصلاحات، جريان پرظرفيتي است که آقاي نجفي يکي از ظرفيت‌هاي آن بود و ما چهره‌هاي توانمندي براي ادامه کار در شهرداري داريم که اصلاح‌طلبان درباره آن توافق خواهند کرد.

کد خبر: ۱۴۳۲۵۶
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش