يکشنبه - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲:۵۶
> شهری - 
عضو شورای شهر تهران گفت: قرار بود از ۱۰ اردیبهشت ماه طرح ترافیک اجرایی شود، اما ظاهرا اجرای این طرح از این زمان همه دیرتر انجام می‌شود.

ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: قرار بود از ۱۰ اردیبهشت ماه طرح ترافیک اجرایی شود، اما ظاهرا اجرای این طرح از این زمان همه دیرتر انجام می‌شود.

محسن هاشمی در پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر تهران اعلام کرد: برای انتخاب شهردار تهران در این جلسه اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

وی گفت: شورای شهر تهران در فرایند مشخصی در جلسات هم اندیشی نسبت به انتخاب شهردار تهران اقدام خواهد کرد.

در ادامه الهام فخاری با ارائه تذکری در خصوص اجرای طرح ترافیک در سال 98 گفت: اجرای طرح ترافیک در حوزه پیگیری معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است. طرح ترافیک در انتهای سال 96 به تصویب شورا رسید اما تاکنون اجرایی نشده است و من در خصوص پایش گام به گام و نظارت آن تذکر می‌دهم.

وی ادامه داد: با وجود تسریع کارها اجرای طرح ترافیک تا 15 فروردین ماه به تعویق افتاد همچنین به دلیل ثبت نام دیرهنگام شهروندان 10 روز دیگر اجرای این طرح به تعویق افتاده است و با 25 روز تاخیر قرار بود از 10 اردیبهشت ماه اجرایی شود اما ظاهرا اجرای این طرح از این زمان همه دیرتر می‌شود این تاخیر زمانی بدون دریافت هزینه ضرر می‌رساند و لازم است طی گزارش فنی دلایل لازم را ارائه کنند.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه خبرنگاران، توان‌یابان، پزشکان و دانشگاهیان در خصوص دریافت خدمات ویژه طرح ترافیک اظهارات ناراضایتی کرده‌اند، گفت: با توجه به اینکه گزارش ابلاغ فرآیندها و ضوابط به شورا ارائه شده در گزارشی شرایط دریافت خدمات خبرنگاران آژانس‌ها توان‌یابان و پزشکان ارائه شود همچنین ایجاد زیرساخت‌های فنی از جمله دوربین‌ها با تاخیر انجام شده است لذا درخواست ارائه گزارشی در خصوص شرح کارکرد این زیرساخت‌ها را به شورا دادیم

او ادامه داد: همچنین بررسی 16 دستور کار در یک جلسه شورا غیرواقع‌بینانه است.

کد خبر: ۱۴۳۳۱۹
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش