دوشنبه - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷:۰۲
> شهری - 
به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، "علی قارداشی"، رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور با حضور در دفتر "محمدصادق حسنی"، سرپرست این سازمان با وی دیدار و در خصوص توسعه این رشته ورزشی در حوزه همگانی و استعدادیابی گفتگو کردند. در ابتدای این نشست رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز گزارشی از عملکرد تیم‌های ملی بانوان و آقایان و نیز برپایی اردوهای تدارکاتی ارایه کرد.
 

دیدار رییس فدراسیون تنیس روی میز و سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران


دیدار رییس فدراسیون تنیس روی میز و سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران؛
همگانی شدن ورزش نیازمند تعامل سازمان ورزش و فدراسیون ها 
شهر ورزش ـ سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و رییس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان طی نشستی صمیمی با یکدیگر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، "علی قارداشی"، رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور با حضور در دفتر "محمدصادق حسنی"، سرپرست این سازمان با وی دیدار و در خصوص توسعه این رشته ورزشی در حوزه همگانی و استعدادیابی گفتگو کردند.
در ابتدای این نشست رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز گزارشی از عملکرد تیم‌های ملی بانوان و آقایان و نیز برپایی اردوهای تدارکاتی ارایه کرد.
 قارداشی افزود: تنیس‌روی‌میز یکی از پرمخاطب‌ترین رشته‌های ورزشی در تمام دنیاست و در کشور ما نیز همین‌طور است چراکه اقدامات خوبی در حوزه همگانی و حرفه‌ای انجام شده است.
وی از اجرای طرح ملی استعدادیابی در این رشته خبر داد و گفت: این طرح را از منطقه 3 تهران و مدرسه رازی آغاز کرده‌ایم.
حسنی ضمن خوشامدگویی به میهمانان، گفت: به نظر می‌رسد سازمان ورزش شهرداری تهران در موضوع تعامل بافدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی موفقیت چندانی نداشته‌است؛ سازمان ورزش شهرداری با تمام امکانات و شرایط خوبی که دارد برای رشد و توسعه به ارتباط بیشتر با فدراسیون‌ها نیاز دارد و در طرف مقابل فدراسیون‌ها هم از طریق ما قادر خواهند بود رشته ورزشی خود را به شهروندان معرفی کنند و توسعه دهند.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار کرد: شرایط خوبی برای توسعه رشته تنیس روی میز در تهران فراهم است چنانچه در حال حاضر اغلب ایستگاه‌های فعالیت بدنی مناطق 22گانه  به میز تنیس‌روی‌میز مجهز شده‌اند اما عدم حضور یک مربی جهت آموزش نکات اولیه این رشته ورزشی در این ایستگاه‌ها به ویژه در ایامی که اوج حضور مردم در بوستان هاست، جای تامل دارد.
وی ادامه داد: ما در سازمان ورزش شهرداری تهران معتقدیم برای نهادینه‌کردن ورزش در جامعه باید آموزش و فرهنگ‌سازی را از کودکان و نوجوانان آغاز کرد. بنابراین در صددیم طرح‌های ورزشی را در مدارس تهران برگزار کنیم. بدون شک این امر می‌تواند به سلامت، نشاط و پویایی جامعه و نیز کسب موفقیت در سکوهای بین‌المللی کمک شایانی کند.
حسنی در خاتمه خطاب به رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز کشورمان گفت: سازمان ورزش شهرداری تهران برای همکاری در جهت توسعه، آموزش  و همگانی‌شدن این رشته ورزشی آمادگی کامل دارد.
نشست یادشده روز 27 اردیبهشت‌ماه در محل دفتر سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۳۳۴۰
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار