شنبه - ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱:۲۰
> شهری - 
کسانی که حرف از تضعیف دولت و یا ارگان‌های دیگر که در کشور فعالیت قانونی دارند می‌زنند و در این مسیر عمل می‌کنند در واقع آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

درباره ضرورت همدلی و وفاق ملی در شرایط کنونی میان ارکان جامعه گفت: راه‌های مختلفی برای عبور از مشکلات موجود وجود دارد ، ما نباید معضلات را بزرگ جلوه دهیم.

وی تاکید کرد: باید شرایط موجود کشور را به نحو درستی تبیین کرد و به آگاهی مردم رساند.

این عضو حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد: بزرگ جلوه دادن مشکلات نه تنها چیزی را حل نمی‌کند بلکه باعث به وجود آمدن تلاطم و آدرس غلط دادن می‌شود که باید از این کار خودداری کرد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه سنگینی بر دوش دلسوزان نظام قرار داد، گفت: باید قبول کنیم که ارگان‌های رسمی کشور مسئولیت عبور از بحران را بپذیرند.

هاشمی تاکید کرد: تضعیف هر بخش از کشور در این شرایط به نفع هیچ کس نیست، نباید در این شرایط دست به تخریب یکدیگر بزنیم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه عده‌ای مدام دست به تخریب دولت و سایر ارگان‌های رسمی کشور می‌زنند، عنوان کرد: کسانی که حرف از تضعیف دولت و یا ارگان‌های دیگر که در کشور فعالیت قانونی دارند می‌زنند و در این مسیر عمل می‌کنند در واقع آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

وی تاکید: همانگونه که مقام معظم رهبری و سایر ارکان نظام تاکید کردند باید در این شرایط در کنار هم قرار بگیریم و وفاق داشته باشیم تا دست دشمنان بسته باشد.

کد خبر: ۱۴۴۲۴۴
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش