يکشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰:۳۳
> موبایل - 
هر زمانی که یک شرکت بزرگ , یک گوشی جدید را ارئه میکند مردم سعی دارند تا از معایب و مزایای آن آگاه شوند و نتیجه را نیز مورد بررسی قرار میدهند .
به گزارش 9 صبح به نقل از ديجي فارسي؛ وقتی که  سامسونگ  ,گلکسی Note 7  را  معرفی کرد  همه از موادی که برای حافظت از صفحه  نمایش آن  به کار برده شده بود  یعنیCorning Gorilla Glass 5تمجدید و تعریف میکردند و در واقع این فرض وجود داشت که  نسبت  به سایر مدل های قبلی از دوام  بیشتری برخوردار است  اما  به نظر میرسد که خراش بردار  است  .

ظاهرا استفاده از یک  جسم  با  درجه  سختی ۳ نیز برای خراش دار کردن  صفحه آن کافی است  در  حالیکه  این عدد  در مورد  سایر دستگاههای قبلی  ۵ یا ۶ بوده است .

۷۲ ساعت  پس از  بارگیری   این ویدیو ,Corning  به این شکل توضیح داده است  که   این تست  به  شکل کنترل نشده  صورت گرفته است . در واقع آنچه که ما در ویدیوی  مربوط  به این تست  مشاهده کردیم  به درجه  سختی مربوط میشد نه به خود شیشه .پاسخ  Corning در این مورد  به این صورت بوده است که درجه سختی  که  در این ویدیو  مورد استفاده  قرار گرفته  است ۳ بوده  است که از مواد  موجود در شیشه  نیز نرم تر است .

اغلب مواقع  وقتی که شما  از مواد نرم تری استفاده میکنید بسته به نوع بار مورد استفاده  ,میتوانید انتقال مواد را در این تست مشاهده کنید و حذف   برخی از مواد فلزی از  سطح شیشه  ,بسیار  دشوار است .  انتقال مواد از سطح  مورد آزمایش  ضرورتا  به  عنوان یک  خراش محسوب نمیشود  اما  به گونه ای به نظر میرسد که گویی یک  خراش بر روی صفحه  ایجاد شده  است .
برچسب ها: خراش ، صفحع گلكسي
کد خبر: ۹۱۷۵۲
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار