دوشنبه - ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴:۱۶
> موبایل - 
سامسونگ روی گوشی های رده متوسط سری A تغییراتی ایجاد کرده تا گزینه های جدیدی در اختیار طرفداران این گوشی ها قرار دهد
به گزارش 9 صبح به نقل از ديجي فارسي، سری گلکسی A سامسونگ اولین بار در سال 2014 بعنوان یک خانواده میان رده از تلفن های هوشمند وارد بازار شد.

سری گلکسی A سامسونگ اولین بار در سال ۲۰۱۴ بعنوان یک خانواده میان رده از تلفن های هوشمند وارد بازار شد. یک سال بعد، در دسامبر ۲۰۱۵، این شرکت نسل دوم گلکسی A که در وهله اول متشکل از سه تلفن هوشمند بود (گلکسی A3، گلکسی A5، و گلکسی A6، ادیشن ۲۰۱۶) را بیرون داد. حالا شواهد حاکی از آن هستند که سامسونگ روی نسخه سوم این سری میان رده برای سال ۲۰۱۷ کار می کند.

همانطور که احتمالا خودتان می دانید، عکس های مدل گلکسی A5 در اینترنت منتشر شدند و نشان دادند که مدل جدید در مقایسه با مدل ۲۰۱۶ یک گیگابایت RAM اضافی دارد. از دیگر مشخصه های جدید این گوشی می توان به تراشه Exynos 7880 در مقابل کوالکام اسنپ دراگون ۶۱۵ SoC اشاره کرد. ظاهرا این دستگاه مرموز بخشی از خط تولید جدید گلکسی A است، و بنا به گزارش منابع سایت Sammobile سری ۲۰۱۷ شامل گلکسی A3 جدید و مدل دیگری از گلکسی A7 است. بااینحال، فعلا فقط عکس های گلکسی A5 (2017) منتشر شده اند.

با اینکه جزئیات زیادی درباره سری ۲۰۱۷ گوشی های گلکسی A منتشر نشده، گلکسی A5 (2017) تنها مدل این سری نیست که SoC متفاوت و RAM بیشتر دارد. فقط می توانیم بگوییم که گلکسی A3 و گلکسی A7 ادیشن ۲۰۱۷ نسبت به مدل های ۲۰۱۶ از قدرت بالاتری برخوردار هستند، و البته شاید این تغییرات به سخت افزار داخلی محدود نشوند. سامسونگ گلکسی A (ادیشن ۲۰۱۶) در مقایسه با سری ۲۰۱۵ اصلاحات قابل توجهی داشت، و در نتیجه اصلا عجیب نیست که سامسونگ طراحی کلی مدل های جدید را هم ارتقاء دهد. از آنجا که هنوز درباره ریلیز این گوشی ها در بازار حرفی به میان نیامده، و با توجه به چارچوب های زمانی رونمایی از مدل های قبلی، می توان حدس زد که سامسونگ گلکسی A (2017) بین اکتبر ۲۰۱۶ و ژانویه ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد.
برچسب ها: سامسونگ ، اديشن 2017
کد خبر: ۹۳۲۲۷
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار