يکشنبه - ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱:۱۳
> موبایل - 
با وجود اینکه برخی از طرفداران اپل تلاش می‌کنند تا در اسرع وقت جدیدترین آیفون های این شرکت را خریداری کنند، برخی دیگر از کاربران آینده نگرتر هستند و منتظر می‌مانند تا گرد و خاک ورود این محصول به بازار فرو بنشیند.
به گزارش 9 صبح به نقل از تك شات؛ برای مثال مشکلات پیش آمده درباره انفجارهای گلکسی نوت های 7 سامسونگ و دردسرهای پیش آمده برای خریداران را در نظر بگیرید. گرچه اسمارت فون‌های جدید اپل در دستان کاربران منفجر نمی‌شوند، برخی از مالکان این گوشی هوشمند گزارش داده‌اند که آیفون‌های جدید آنها در زمان پردازش‌های سنگین صدای مانند خش خش تولید می‌کنند. با تک شات همراه باشید.

 

این صدا که به گفته کاربران مانند صدای خش خش بلند و آزار دهنده است بیشتر شبیه به صدای فن یا CPU کامپیوتر در زمان کاربری‌های سنگین است. البته هنوز مشخص نیست که این مشکل در واقع یک نقص فنی در برخی از آیفون‌های اپل است یا اینکه این مشکل گریبان‌گیر تمامی کاربران خواهد شد و ناشی از عملکرد پردازنده جدید A10 Fusion است. گرچه بعید به نظر می‌رسد اما این احتمال وجود دارد که تراشه‌های مودم LTE شرکت اینتل ارتباطی با این صدای مرموز داشته باشند.

 

گرچه کاربران به شنیدن صداهای خش خش بلند از نوت بوت‌ها و کامپیوترهای رومیزی عادت کرده اند، تولید چنین صدای بلندی توسط یک گوشی هوشمند امری کاملا غیرعادی است. باید منتظر گزارش های بیشتر از سوی سایر کاربران و هم چنین جوابیه اپل در این زمینه باشیم.
برچسب ها: آيفون ، صداي خش خش
کد خبر: ۹۵۲۲۲
نام:
ایمیل:
* نظر:
right آخرین اخبار