به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۵

ماجرای آتش زدن خانه و کشته شدن وکیل زن در شیراز

خانه مورد نظر خانم وکیل به نام «مریم روانبخش» بوده که توسط این یک نفر به آتش کشیده شده و متأسفانه خانم وکیل نیز در انفجار منزل کشته شده است.
فرمانده لشکر 8 نجف اشرف

"شهید حججی" چگونه اسیر شد؟

فرمانده لشکر 8 نجف اشرف گفت: روز یکشنبه هفته گذشته هواپیماهای آمریکایی یکی از مقرهای حوالی منطقه اسارت شهید حججی که گردان حشدالشعبی حضور داشته را بمباران می‌کند و 30 نفر در این حمله شهید می‌شوند.

بارش‌‌ باران در برخی استان‌ها تا ۲ روز آینده/ گرد‌‌ و خاک در زابل ادامه دارد

در ۳ روز آینده در نوار شرقی کشور برخی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در زابل گاهی با گرد و خاک همراه است، همچنین امروز و فردا در جنوب سمنان، شمال اصفهان و قم نیز گاهی افزایش باد ‌با احتمال گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
بدهی ۹ هزار میلیارد تومانی شهرداری به پیمانکاران

خودسوزی پیمانکار شهرداری در منطقه ۱۶

درحالیکه شبکه‌های مجازی و برخی رسانه‌ها از اقدام به خودسوزی یکی از پیمانکاران شهرداری تهران خبر می‌دهند، یک عضو شورای شهر تهران می‌گوید در حال حاضر شهرداری تهران بابت مطالبات پرداخت نشده پیمانکارانش حدود ۹ هزار میلیارد تومان بدهی دارد.

جزئیات جلسه منتخبان شورای پنجم شهر تهران با نجفی/ انتخاب هیأت رئیسه به جلسه آینده موکول شد

عضو هیأت رئیسه منتخبان شورای پنجم گفت: در جلسه امروز منتخبان دغدغه‌های مختلف حوزه شهری به طور جزئی‌تر با آقای نجفی مطرح شد.

رقابت دو آلاینده برای جاخوش کردن در ریه تهرانی‌ها

نوزدهمین روز آلوده سال 96 در آسمان تهران ثبت شد. از ابتدای سال جاری تاکنون هوا رقابت دو آلاینده اصلی که خطرات مهلکی برای سلامت پایتخت نشینان دارند آغاز شده که سهم ذرات معلق در آن 68درصد (13روز) و سهم ازن از آلودگی امسال تاکنون 32درصد(6 روز) بوده است.

ضرب الاجل دادستانی مشهد به شرکت‌های هواپیمایی

موضوع تاخیر پروازهای مسافربری فرودگاه مشهد، به دلیل تکرارهای چندین باره، این بار دادستان استان را نیز به واکنش واداشت.

رونق كاسبي شبانه در برخی نقاط پايتخت

کبابی های سیار، پاتوق های شبانه جدید تهران هستند که بین دو تا چهار صبح کار می کنند مردم این فضا را دوست دارند، به خصوص که در این ساعات هیچ رستورانی در تهران باز نیست پاتوق كباب هاي شبانه تهران يعني پارک وی، سيد خندان، پل چوبي، رسالت، آزادي وغیر، همیشه شلوغ و پر طرفدار است مردم انتخاب می کنند که مشتری چه کسی باشند و از بین این کبابی ها آنکه به نظرشان بهتر و تمیز تر کار می کند را انتخاب می کنند

سردسته تبهکاران در زندان رجایی شهر مخفی شده بود/ دختری که طعمه قرار می گرفت دستگیر شد

سردسته باند تبهکاران خشن که تحت تعقیب کارآگاهان پلیس تهران قرارداشت سرانجام درزندان رجایی شهرکرج شناسایی شد.

در دادگاه مردی که پدر و برادرش را به خاطر ارثیه کشته چه گذشت؟/چراهمسرقاتل،به همدستی با او اعتراف کرد

سال 89 مرگ یک پیرمرد در خانه‌اش واقع در خیابان پیروزی گزارش شد.با توجه به اینکه شواهد موجود در صحنه جنایت نشان می‌داد خانه پیرمرد مورد سرقت قرار گرفته است، فرضیه نخست، قتل به خاطر سرقت اعلام شد اما در ادامه تحقیقات به بن‌بست رسید.

دستگیری عامل تیراندازی در کرمانشاه /اختلافات مالی منجر به تیراندازی شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در کرمانشاه خبر داد و گفت: موضوع مربوط به اختلافات مالی بوده است.

ایران چند میلیون معتاد مواد مخدر دارد؟

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: بر اساس آخرین مطالعات انجام گرفته 2 میلیون و 808 هزار نفر معتاد به مواد مخدر در کشور شناسایی شده است.

شهادت یک مامور انتظامی در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک شرور مسلح در درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی سراوان خبر داد.

هلاکت شرور مسلح در سراوان

فرمانده انتظامی استان از هلاکت یک شرور مسلح در درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی سراوان خبر داد.

دادستان تهران خطاب به رسانه‌ها و مسوولان: توهین، افترا و نشر اکاذیب جرم است/ تحقیق از 186 متهم پرونده املاک نجومی

ششمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران در موضوع تحقیقات پرونده‌های قضایی، روز بیست و دوم مرداد ‌ماه سال جاری با حضور تعدادی از معاونان دادستان، سرپرستان نواحی و دوایر نظارت دادسرای تهران و بازپرسان چهار ناحیه دادسرا، به ریاست دادستان تهران برگزار شد.
right آخرین عکس ها
آخرین اخبار ۹ صبح