حتی یک نفر بدون ویزا به عراق نمی رود

معاون کنسولی وزیر امور خارجه گفت: اگر سال گذشته عده ای بدون ویزا سفر کردند، امسال با توجه به تمهیدات انجام شده حتی یک نفر هم بدون ویزا به سفر اربعین نخواهد رفت.

5 چیز که انتظار ندارید در کپنهاگ ببینید + تصاویر

اگر شما هم به دیدن اماکن خلوت تر علاقه مند باشید ممکن است در سفرهایتان جاهایی را ببینید که انتظار نداشتید. در اینجا به ‏شش مکان زیبا در کپنهاگ اشاره می کنیم که شاید کمتر به آنها توجه شده باشد. ‏ ‏ ‏‏ ‏‏‏‏ ‏‏
با استفاده از برنامه های حرفه ای سفر تریپ با ما در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

ارائه برنامه و راهنمای اختصاصی شما در سفر

بخش "برنامه سفر" وب‌سایت تریپ باما، برای مدیریت تورهای شخصی راه اندازی شده است تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند.

حادثه ای که به دنبال آن،عربستان اطلاعات فاجعه منا را پاک کرد!

پس از گذشت یک سال از فاجعه منا و کشته شدن ۷۴۷۷ زائر، دولت عربستان تمام اطلاعات مربوط به جان‌باختگان آن فاجعه را که در وب‌سایت وزارت بهداشت این کشور قرار داشت، از دسترس خارج کرده است.

جایگاه تهران در جذب گردشگر در دنیا

گزارش سال ۲۰۱۶ "شاخص شهرهای مقصد گردشگری" ازسوی مسترکارت نشان می‌دهد، تهران در رتبه نهم شهرهای درحال رشد دنیا در جذب گردشگر قرار دارد.

تیمور شرقی، کشوری زیبا اما ناشناخته

اگر اسم این کشور زیاد به گوش تان نخورده, زیاد جای تعجب ندارد, چراکه تا سال ۲۰۰۲ این کشور مستعمره اندونزی به شمار می رفت

خطرناک ترین شهرهای آسیا کجاست؟ + تصاویر

با هر هدفی (زندگی، گردشگری، تجارت و ...) که به سفر می روید، باید ایمنی و امنیت خود را نیز مدنظر داشته باشید. به همین منظور شاخص های جرم و جنایتی تعریف شده اند که بر اساس سطح نسبی بزهکاری، ایمنی و قانون به مقایسه ی شهرهای بزرگ می پردازند.
آخرین اخبار ۹ صبح