ادامه خشونت علیه مهاجران در آلمان

مقام‌های آلمانی از وقوع روزانه نزدیک به ۱۰ حمله علیه مهاجران در این کشور خبر داد.

کدام کشور هدف حمله بعدی داعش خواهد بود؟

رئیس سازمان دیده‌بان "تروریسم نوین" در انگلیس معتقد است عناصر گروه تروریستی داعش در حال برنامه ریزی برای حمله‌ای همه جانبه علیه مردم انگلیس است که مقیاس آن مشابه حمله مبارزان ارتش جمهوری خواه ایرلند در 40 سال پیش خواهد بود.
سخنگوی نیروهای دموکراتیک سوری مطرح کرد

افزایش حمایت ترامپ از کردهای سوری/ارسال تسلیحات سنگین

سخنگوی نیروهای دموکراتیک سوری اعلام کرد ژنرال «جوزف وتل» قول کمک های بیشتر کاخ سفید به نیروهای کرد سوری و ارسال تسلیحات سنگین به آنها در آینده را داده است.

داعش ساختمان سیاه را در تلعفر بست

گروه تروریستی تکفیری داعش، به دنبال تشدید گلوله باران نقاط مرکزی تلعفر از سوی نیروهای عراقی، مقر اصلی خود را موسوم به 'ساختمان سیاه' در این منطقه، واقع در 50 کیلومتری غرب موصل تعطیل کرد.

برنامه‌های محرمانه مراسم درگذشت ملکه انگلیس!

یک روزنامه انگلیسی در حالی که هنوز ملکه بریتانیا زنده است، نوشت برنامه‌هایی سرّی برای برگزاری مراسم درگذشت ملکه ترتیب داده شده‌اند که شامل 12 روز عزای عمومی در سراسر این کشور است.

اردوغان به این 3 دلیل این روزها به شدت ضدایران شده است

صدها سال است که از سال 1639 و پیمان قصر شیرین میگذرد. ترکیه و ایران در این پیمان قاعده همزیستی مسالمت آمیز و عدم دخالت های سیاسی و تاثیر رقابت های منطقه ای بر روابط اقتصادی شان را مورد تاکید قرار داده اند. هر دو طرف استاد عبور از آستانه های بحرانی روابط شان هستنند. اما...

کشف گور دسته جمعی در عراق/4 هزار جسد پیدا شدند

پلیس عراق اعلام کرده است که یک گور دسته جمعی با 4 هزار جسد در هشت کیلومتری موصل یافت شده است.

رئیس پارلمان اردن بعد از سفر به تهران: موضع ما به رسمیت شناختن دو کشور اسرائیل و فلسطین است

الطراونه حامل پیامی از سوی پادشاه اردن برای ایران نبوده است اما وی در محدوده اختیارات خود به عنوان رئیس پارلمان، مواضع اردن نسبت به مسائل منطقه را در دیدار با مقامات ایرانی تبیین کرد.

پنج دلیلی که عادل الجبیر را به بغداد کشاند

تحلیلگر برجسته جهان عرب سفر قریب الوقوع و ناگهانی وزیر خارجه عربستان به عراق را در 5 سطح بررسی کرده است.

خوابی که عربستان برای ایران دیده است

تحرک سیاست خارجی عربستان سعودی به ویژه از زمان اوج گیری تنش میان ایران و آمریکا به وضوح گسترده شده است و از منطقه و ورای منطقه عادل الجبیر وزیر خارجه پرکار سعودی دست به کار تدارک وضعیتی است که تاوان حدود یک دهه رخوت سیاست خارجی منطقه ای عربستان را باز پس ستاند. آخرین ایستگاه عادل الجبیر در عراق بوده است اما نباید انتظار داشت که هواپیمای وی در این مقصد متوقف شود.

لایه های ناشناخته عربستان

کتاب «عربستان سعودی، مردم، گذشته، مذهب، فاصله طبقاتی و آینده» تالیف کارن الیوت هاوس با ترجمه سعید موتمن از سوی نشر اوسانه منتشر شده است.

برنامه سوئد برای افزایش جمعیت

یک سیاستمدار در شمال سوئد می‌خواهد برای کارمندان دولتی مرخصی و زمان رابطه زناشویی را به فهرست موضوعاتی مانند وقت غذا اضافه کنید.

ترامپ مراسم شام کاخ سفید را تحریم کرد

رئیس‌‌جمهوری آمریکا که طی هفته‌های گذشته از عملکرد شماری از نشریات و رسانه‌های این کشور انتقاد کرده، می‌گوید در مراسم سالیانه شام با خبرنگاران کاخ سفید، شرکت نمی‌کند.

جانشین اوباما و رهبر جدید حزب دموکرات انتخاب شد

سرانجام جانشین باراک اوباما در جایگاه رهبری حزب دموکرات امریکا مشخص شد و تام پرز سیاستمداری که مورد حمایت اوباما و نیز خاندان کلینتون بود بر کرسی رهبری این حزب تکیه زد. این اتفاق در جریان نشست اعضای کمیته حزب دموکرات رخ داد.

تام پرز رهبر حزب دموکرات آمریکا شد

اعضای حزب دموکرات در آمریکا تام پرز، وزیر سابق کار در دولت اوباما را به عنوان رهبر حزب خود انتخاب کردند.

"امارات" 5 میلیارد دلار تسلیحات می‌خرد

امارات از امضای قراردادهای خرید تسلیحات به ارزش بیش از ۵ میلیارد دلار خبر داد.
right آخرین عکس ها
آخرین اخبار ۹ صبح