ترامپ بعد از شکست طرح بیمه‌اش به سراغ اصلاحات مالیاتی می‌رود

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، بعد از شکست در لغو قانون بیمه بنیان‌گذاری شده از سوی باراک اوباما قصد دارد در گام بعدی بر اصلاح نظام مالیاتی آمریکا متمرکز شود.

طرح جدید ترامپ برای سوریه

در طرح نظامی دولت آمریکا برای حل مناقشه در سوریه، علاوه بر مبارزین کرد، ارتش ترکیه، مخالفان مسلح میانه رو و حتی اسرائیل نیز نقش دارند، ولی همکاری با روسیه مورد نظر قرار نگرفته است.
العربیه مدعی شد؛

دی میستورا اواسط ماه آینده سمت خود را ترک می کند

العربیه به نقل از منابعی در سازمان ملل اعلام کرد که نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اواسط ماه آینده (آوریل) منصب خود را ترک می کند.

دستور پوتین برای تغییر در قرارداد همکاری با ایران

رئیس‌جمهوری روسیه پس از درخواست ایران دستور اعمال تغییرات در پروتکل همکاری حقوقی با تهران را صادر کرد.

یکی از فرماندهان حماس در جنوب غزه ترور شد

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از ترور یکی از فرماندهان این جنبش در جنوب نوار غزه خبر داد.

محور مذاکرات روحانی-پوتین چیست؟

رئیس جمهوری و نخست وزیر روسیه در دیدار خود با "حسن روحانی" رئیس جمهوری اسلامی ایران در مسکو، دورنمای همکاری‌های دوجانبه را مورد بررسی قرار خواهند داد.

لایحه بیمه درمانی ترامپ از دستور کار خارج شد

خبرگزاری رویترز امروز نوشت که با شکست رئیسان جمهوریخواه دولت و مجلس نمایندگان آمریکا در تصویب طرح جدید بیمه درمانی که وعده داده بودند تا جایگزین بیمه درمانی کنونی (اوباماکر) شود، یکی از مهمترین وعده های انتخاباتی دونالد ترامپ با مخالفت برخی از همفکران او در مجلس با مانع مواجه شد.
با حداقل آرای شورای حقوق بشر؛

ماموریت گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران تمدید شد

شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد روز جمعه، با صدور قطعنامه‌ای ماموریت عاصمه جهانگیر، گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران را تمدید کرد.
نیویورک تایمز؛

ترامپ در پیام نوروزی‌اش به مردم ایران دولت را نادیده گرفت

زمانی که ترامپ سال نوی ایران را روز چهارشنبه به مردم این کشور تبریک گفت توجه‌ها به نحوه تعامل دولت ترامپ با ایران جلب شد.

سی بی اس: دولت ترامپ روز جمعه تحریم‌های جدیدی علیه ایران معرفی می‌کند

برخی منابع اعلام کردند که دولت کنونی آمریکا قصد دارد روز جمعه (امروز) تحریم‌هایی را علیه نهادهایی که به برنامه موشکی ایران کمک کرده‌اند، معرفی کند.

حسنی مبارک آزاد شد

رسانه‌های خبری از آزادی دیکتاتور سابق مصر از زندان خبر دادند.

پوتین توافق اصلاح همکاری با ایران در پرونده های قضایی را پذیرفت

رئیس جمهوری روسیه پیشنهاد دولت این کشور مبنی بر ایجاد اصلاحات در قرارداد همکاری قضایی با ایران را پذیرفت.

12 مامور و جنگجو در روسیه کشته شدند

در حمله گروهی از جنگجویان به یک مرکز گارد ملی فدرال روسیه در جمهوری چچن واقع در منطقه قفقاز، شش مرد مسلح و شش مامور کشته شدند.

بیانیه موگرینی درباره آغاز مذاکرات ژنو درباره حل بحران سوریه

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا آغاز گفتگوها بین گروه‌های سوری در ژنو را گام اساسی در مسیر یافتن راه حل سیاسی برای درگیری‌های این کشور دانست.

جزییات محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز 96

به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از مورخ ۹۵ / ۱۲ / ۲۵ الی ۹۶ / ۰۱ / ۱۴ محدودیت‌ها ی عبور و مرور اجرا خواهد شد.

فیون: رئیس جمهوری فرانسه قانون شکنی کرده است

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه با انتقاد از دخالت فرانسوآ اولاند در پرونده قضایی خود، چنین دخالتی را خلاف قانون دانسته و خواستار رسیدگی به آن شد.
آخرین اخبار ۹ صبح