ماجرای مفقود شدن مسجدی در خیابان نواب پس از گذشت ۲۵ سال چه بود؟!

ماجرای مفقود شدن مسجدی در خیابان نواب پس از گذشت ۲۵ سال چه بود؟!

خزانه‌دار شورای شهر تهران درباره مفقود شدن مسجدی در خیابان شهید نواب صفوی پس از ۲۵ سال توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش 9صبح،در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران ادامه بررسی برنامه چهارم توسعه شهرداری تهران در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

محمد آخوندی؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در این باره اظهار کرد: بیش از 30 جلسه برای بررسی احکام با حضور متخصصان شهرداری برگزار و مقرر شد برنامه ای تدوین شود که براساس امکانات و منابع واقعی باشد و برنامه تخیلی تهیه نشود.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته محورهایی از جمله حمل و نقل، ترافیک، آلودگی هوا، ایمنی بافت فرسوده، محیط زیست و خدمات شهری بررسی و به تصویب رسید، گفت: امروز نیز مسائل فرهنگی و اجتماعی و هوشمندسازی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، در ادامه جلسه امروز میثم مظفر رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به تصویب 41 حکم در بخش حمل و نقل عمومی و آلودگی هوا، گفت: فصل چهارم برنامه با عنوان مسائل فرهنگی و اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش تسنیم، در ادامه جلسه امروز به برخی از احکام برنامه چهارم توسعه در حوزه فرهنگی اجتماعی و هوشمندسازی پرداخته شد که از آن جمله می توان به راه اندازی اکوپارک شهری در اراضی عباس‌آباد بر پایه هوشمندسازی اشاره کرد.

علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران نیز در جلسه امروز حاضر و در ارتباط با محورهای فرهنگی اجتماعی و هوشمندسازی توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش تسنیم، حبیب کاشانی؛ خزانه‌دار شورا در جریان بررسی احکام برنامه چهارم توسعه با اشاره به مفقود شدن مسجدی در خیابان شهید نواب صفوی بیان کرد: مردم از جیب خود برای این مسجد هزینه کرده‌اند اما 25 سال است که این مسجد مفقود شده و وجود ندارد که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته توسط اهالی، تقاضا می‌شود راه‌اندازی این مسجد مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش تسنیم، با توجه به طولانی شدن بررسی احکام برنامه چهارم توسعه در حوزه فرهنگی و اجتماعی و هوشمندسازی عصر امروز نیز جلسه شورای شهر تهران با حضور اعضا ادامه پیدا کرد.

منبع:تسنیم

    نظر شما