مرگ تلخ زن جوان در خوابگاه خصوصی محله یوسف‌آباد

مرگ تلخ زن جوان در خوابگاه خصوصی محله یوسف‌آباد

با مرگ تلخ زن جوان در خوابگاه خصوصی محله یوسف‌آباد، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

به گزارش 9صبح،ساعت 8 صبح امروز یکشنبه بیست و یکم اسفندماه،‌ مرگ مشکوک زن جوانی در یک خوابگاه خصوصی در محله یوسف‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 125 یوسف‌آباد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن جوانی مواجه شدند که به طرز مشکوکی فوت کرده و آثار کبودی بر روی بدنش بر اثر جمود نعشی مشهود بود؛ بررسی‌های تخصصی نیز نشان می‌داد متوفی بخاطر درد میگرن قرص‌های استامینوفن مصرف می‌کرد.

تحقیقات میدانی نیز حکایت از آن داشت، متوفی چندی قبل از همسرش جدا شده و پس از طلاق به خوابگاه آمده است؛ همچنین زن جوانی که در اتاق حضور داشته متوفی را صبح زود مشاهده کرده که زنده بوده است.

تیم تحقیق پس از کشف این سرنخ مهم، اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی را  برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده آغاز کردند.

به گزارش تسنیم، با دستور وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع:تسنیم

    نظر شما