قمه کشی مرگبار در وسط خیابان به خاطر یک دختر/ جسد پسر جوان روی زمین پهن شد

قمه کشی مرگبار در وسط خیابان به خاطر یک دختر/ جسد پسر جوان روی زمین پهن شد

چند روز قبل درگیری ۲ نوجوان در یکی از خیابان‌های شهر اقبالیه قزوین منجر به قتل یکی از آنها شد.

به گزارش 9 صبح، درگیری ۲ نوجوان در شهر اقبالیه قزوین جنایت عاشقانه‌ای را رقم زد.

 چند روز قبل درگیری ۲ نوجوان در یکی از خیابان‌های شهر اقبالیه قزوین به پلیس مخابره شد و تیمی از مأموران با حضور در صحنه جرم مشاهده کردند پسر جوانی هدف ضربه مرگبار چاقو از ناحیه سینه قرار گرفته است. تحقیقات نشان از آن داشت که قربانی جنایت به یک دختر جوان علاقه‌مند بوده اما وقتی دختر جوان را با یک پسر دیگر در خیابان مشاهده می‌کند، به سمت آنها رفته و صحنه درگیری ۲ جوان در خیابان رقم می‌خورد که در این درگیری پسر جوان هدف ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو می‌رود.

 حسین رجبی دادستان قزوین با اعلام این خبر گفت: درگیری میان ۲ نوجوان در یکی از خیابان‌های شهر اقبالیه، به مرگ یکی از آنها منجر شد. وی اضافه کرد: در این درگیری قاتل با چاقویی که در دست داشته، ضربه‌ای به سینه مقتول وارد کرده است که مصدوم پس از انتقال به بیمارستان به علت خونریزی شدید فوت کرد. رجبی با بیان اینکه خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند، گفت: از خانواده‌ها خواستاریم که مراقب جوانان و نوجوانان خود باشند تا شاهد وقوع این‌گونه جرایم نباشیم.

دادستان قزوین در خصوص‌ دستگیری متهمان بیان کرد: این افراد پس از متواری شدن از محل حادثه توسط نیروی انتظامی دستگیر و پرونده قضایی برای متهمان تشکیل شده و اقدامات و تحقیقات اولیه توسط بازپرس صورت گرفته است. ما با قاطعیت و سرعت، در حال پیگیری پرونده هستیم تا آن را به نتیجه برسانیم. رجبی در خصوص‌ تقاضای قصاص از سوی اولیای‌دم بیان کرد: قصاص حق اولیای‌دم است. اگر از حکم قصاص خودداری کنند، متهم از نظر جنبه عمومی به ۱۰ سال حبس محکوم می‌شود اما اگر تقاضای قصاص کنند حکم اجرا می‌شود.

    نظر شما