ربودن مرد شاسی بلند سوار از جلوی هتلی در تهران

ربودن مرد شاسی بلند سوار از جلوی هتلی در تهران

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت که مرد جوانی با خودروی شاسی بلند خود از خانه خارج شده و به سمت محل کارش حرکت کرده و هنگامی که مقابل یک هتل در شمال تهران توقف کرده توسط سرنشینان 3 دستگاه موتورسیکلت با سلاح سرد هدف آدم‌ربایی قرار گرفته است.

به گزارش 9صبح، سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: رسیدگی به پرونده ربایش یک مرد جوان در شمال تهران، در دستورکار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت که مرد جوانی با خودروی شاسی بلند خود از خانه خارج شده و به سمت محل کارش حرکت کرده و هنگامی که مقابل یک هتل در شمال تهران توقف کرده توسط سرنشینان 3 دستگاه موتورسیکلت با سلاح سرد هدف  آدم‌ربایی  قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه افراد موتورسوار به دلیل ازدحام جمعیت در ربودن مرد جوان ناموفق بودند، گفت: بنابر حساسیت موضوع، بررسی‌های کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به صورت ویژه‌ای کلید خورد و در گام نخست دوربین‌های مداربسته صحنه جرم بازبینی شد که کارآگاهان با مشاهده پلاک یکی از موتورسیکلت‌ها هویت صاحب آن را شناسایی کردند. آنان پس از دریافت این اطلاعات، با هماهنگی لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه مالک موتورسیکلت شده و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: متهم پس از انتقال به اداره 11  پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به جرم آدم ربایی با هدف سرقت ارز و دریافت پول از خانواده شاکی با همدستی دو دوست دیگرش اعتراف کرد. در تحقیقات مقدماتی نیز مشخص شد، متهمان با طراحی نقشه قبلی شاکی را شناسایی و سپس قصد ربودن او داشتند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: متهم پس از اعترافات اولیه برای سیر مراحل قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران یا همان دادسرای امور جنایی معرفی شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری دیگر متهمان پرونده ادامه دارد.

    نظر شما