قتل فجیع و تکان‌دهنده زنان افغانستانی در پاکدشت و ورامین / انگیزه قاتل زنجیره ای چیست؟

قتل فجیع و تکان‌دهنده زنان افغانستانی در پاکدشت و ورامین / انگیزه قاتل زنجیره ای چیست؟

قاتل قتل‌های پاکدشت و ورامین که سه روز گذشته، در این دو شهر دو زن افغانستانی را به قتل رسانده بود، در درگیری مسلحانه کشته شد. جزئیات قتل فجیع و تکان‌دهنده زنان افغانستانی در پاکدشت و ورامین اعلام شد.

به گزارش ۹ صبح: جزئیات قتل فجیع و تکان‌دهنده زنان افغانستانی در پاکدشت و ورامین اعلام شد.

قاتل قتل‌های پاکدشت و ورامین که سه روز گذشته، در این دو شهر دو زن افغانستانی را به قتل رسانده بود،  در درگیری مسلحانه کشته شد. جزئیات قتل فجیع و تکان‌دهنده زنان افغانستانی در پاکدشت و ورامین اعلام شد.

دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت از کشته شدن قاتل دو زن افغانستانی در درگیری مسلحانه با پلیس خبر داد و گفت: در این درگیری دو مامور مجروح شدند.

محمد حسن پور، دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت در جمع خبرنگاران گفت: قاتل قتل‌های پاکدشت و ورامین که سه روز گذشته در این دو شهر دو زن افغانستانی را به قتل رسانده بود، ساعتی پیش به همت مأموران آگاهی پاکدشت در مخفیگاهش شناسایی و در محدوده جمال آباد پاکدشت در درگیری مسلحانه کشته شد.

دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت  ادامه داد: متأسفانه در این درگیری دو تن از مأموران جان بر کف پاکدشت مجروح شدند.

هم اکنون نیروهای امنیتی و قضائی به اتفاق دادستان و بازپرس ویژه قتل دادسرای پاکدشت با حضور در صحنه در حال بررسی موضوع هستند.

گفتنی است، این قاتل افغان سه روز پیش بعد از مشاجره با همسر، وی را در ورامین با سلاح گرم به قتل رساند و بعد از ترک صحنه به پاکدشت رفت و دوست همسر خود را هم به قتل رساند و بلافاصله متواری شد.

    نظر شما