نقشه شوم مرد جوان برای ۲۳ زن اصفهانی/ این زنان به دام افتادند

نقشه شوم مرد جوان برای 23 زن اصفهانی/ این زنان به دام افتادند

مرد اصفهانی که اقدام به سرقت طلاهای زنان کهنسال می کرد دستگیر شد.

به گزارش 9 صبح، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که اقدام به سرقت طلاجات ۲۳ زن کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان بُرخوار کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین تُرکیان اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از زنان کهنسال شهرستان بُرخوار مبنی بر اینکه مرد جوانی با شگردی خاص اقدام به سرقت طلاجات آنها کرده موضوع به صورت تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکیان و بررسی نحوه سرقت‌های صورت گرفته در نهایت با اقدامات علمی و تخصصی خود موفق شدند هویت اصلی فردی که اقدام به این سرقت‌ها می‌کرد را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان عنوان داشت: با استعلام‌های به عمل آمده از سایر شهرستان‌ها و استان‌ها مشخص شد سرقت‌های مشابه دیگری توسط این مجرم رخ داده که یک مورد آن نیز به صورت زورگیری بوده است.

سرهنگ تُرکیان گفت: سرانجام با تلاش شبانه روزی و اقدامات هوشمندانه کارآگاهان متهم در استان مرکزی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان بُرخوار منتقل شد که شاکیان پرونده پس از مواجه شدند با وی ضمن شناسایی او به عنوان سارق طلاجات خود عنوان کردند بدون شک همین فرد بود که طلاهای ما را با حیله و نیرنگ سرقت کرده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ابراز داشت: در تحقیقات صورت گرفته از متهم ۲۳ فقره سرقت طلاجات زنان کهنسال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و وی به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

    نظر شما