دوستم را بخاطر زنش کشتم / جسدش را در بیابان آتش زدم

دوستم را بخاطر زنش کشتم / جسدش را در بیابان آتش زدم

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که مرتکب قتل و سوزاندن جسد مردی ۳۵ ساله شد ،خبر داد.

به گزارش 9 صبح؛ رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که مرتکب قتل و سوزاندن جسد مردی ۳۵ ساله شد ،خبر داد.

سرهنگ کارآگاه حسین ترکیان در  تشریح این خبر بیان داشت: ۲۸ مرداد ماه سال جاری خانمی به کلانتری ۱۲ خورزوق مراجعه و عنوان کرد که فرزندش مفقود شده و هیچ خبری از وی خبر ندارد پس از اظهارات این خانم پرونده ای تشکیل و موضوع برای رسیدگی در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان برای انجام تحقیقات ابتدا به محل زندگی فرد مفقود شده رفتند که در بررسی دقیق صورت گرفته آثاری از خون فرد مورد نظر را مشاهده و در ادامه با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و تحقیق از همسر دوستان و همسایگان نهایتاً دریافتند یکی از دوستان فرد مفقود شده آخرین بار به منزل او رفته و صدای دعوا و درگیری بین آنها هم از داخل منزل شنیده شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ادامه داد: برای کشف راز گم شدن مرد جوان بلافاصله فرد مذکور در رصد هوشمندانه کارآگاهان قرار گرفت و نهایتاً پس از چند روز کار ویژه پلیسی مشخص شد وی قصد فرار از کشور را دارد که بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم در جریان قرار گرفته و خودروی حامل وی در جاده قم - تهران متوقف و پس از دستگیری به پلیس آگاهی استان اصفهان انتقال یافت.

 

بیشتر بخوانید: شوهر معتادم از ناله های من لذت می برد

 

سرهنگ ترکیان گفت: متهم که در ابتدا منکر هر جرمی بود سرانجام وقتی تمام مدارک را برعلیه خود دید لب به اعتراف باز کرده و از قتل دوست خود پرده برداشت.

وی اضافه کرد: متهم در اعترافات خود عنوان ،کرد مدتی بود که از اختلاف دوستم با همسرش با خبر بودم به همین خاطر از همسر دوستم خواستم به منزلش بیاید تا آنها را با هم آشتی بدهم اما وقتی او به منزل آمد مجددا بین آنها مشاجره اتفاق افتاد و دوستم با چاقو به سمت هسرش حمله ور شد من نیز جلو آمدم و با وی درگیر شدم که در این بین همسرش از منزل خارج شد و من چاقو را از دست او گرفتم و بطور ناخواسته ضربه ای به پهلویش زدم که روی زمین افتاد و پس از لحظاتی فوت کرد.

ابتدا میخواستم با اورژانس تماس بگیرم ولی ترسیدم و پس از چند روز جسد را درون یک پتو پیچیده و به بیابانهای اطراف شهر خورزوق برده و رها کردم اما چند روز بعد از ترس اینکه گیر بیفتم به همان محل برگشته و با استفاده از بنزین جسد را سوزانده و پس از آن کارهایم را کردم تا به یکی از کشورهای همسایه بروم که در بین راه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدم.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خاتمه گفت: با اعتراف صریح متهم جسد سوخته مقتول در بیابانهای شهر خورزوق کشف و در نهایت با تکمیل تحقیقات فرد قاتل برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

نظر شما