این ایستگاه های مترو رایگان می شوند+ اسامی

این ایستگاه های مترو رایگان می شوند+ اسامی

شرکت متروی تهران در سه ایستگاه به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین ، رایگان خدمات رسانی می‌کند.

به گزارش 9 صبح؛ شرکت متروی تهران در سه ایستگاه به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین ، رایگان خدمات رسانی می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در روز چهارشنبه ۱۵ شهریور که مراسم بزرگ پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در تهران برگزار می‌شود، در ایستگاه‌های پرد تردد امام حسین، شهدای هفده شهریور و شهرری از ابتدا تا پایان مراسم رایگان خدمات‌رسانی می‌شود.

مسعود درستی افزود: ایستگاه‌هایی که در مسیر این مراسم قرار دارند به‌ویژه ایستگاه‌های امام حسین در خطوط ۲ و ۶ و ایستگاه شهرری درخط ۱ آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شهروندان در این روز هستند.​

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه خط یک مترو به علت نزدیکی به اماکن مذهبی مختلف در شهر تهران در روز اربعین بیشترین مسافر را دارد، افزود: در این روز با کاهش فاصله حرکت قطارها، خدمات‌دهی به مسافران در ساعت‌های پرتردد با حداکثر توان انجام می‌شود و در صورت نیاز قطار‌های فوق‌العاده نیز اعزام خواهد شد.

گفتنی است مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی چهارشنبه ۱۵ شهریور از میدان امام حسین آغاز می‌شود و عزاداران پس از طی مسیر به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی می‌رسند.

 

نظر شما