وحشت در دریاچه چیتگر / ماجرای تلخ جسدی که روی آب بود

تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر سقوط مصالح ساختمانی بر روی بدنش فوت کرده بود

به گزارش 9صبح، صبح امروز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه، ماموران پلیس تهران در تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی را در نزدیکی  دریاچه چیتگر  به قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه  قتل  شعبه دهم  دادسرای امورجنایی  ، گزارش کردند.​

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر سقوط مصالح ساختمانی بر روی بدنش فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی در کارگاه موقت تاسیساتی  و ساختمانی کار می‌کرده و دچار حادثه شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی هنگام کار کردن در پروژه ساخت و ساز بوده که ناگهان مصالح ساختمانی از قلاب جرثقیل رها شده و روی بدن وی سقوط کرده است.

پس از پایان بررسی‌های مقدماتی، ماموران پلیس ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی تحقیقات خود را درباره این حادثه ادامه دهند.

 با دستور قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای امورجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات همچنان در رابطه با این حادثه هولناک ادامه دارد.

منبع:رکنا

    نظر شما