قتل فجیع پسر ۲۰ ساله در مراغه/ پسر بیچاره تکه تکه شد

قتل فجیع پسر 20 ساله در مراغه/ پسر بیچاره تکه تکه شد

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل جوان ۲۰ ساله در شهرستان مراغه خبر داد.

به گزارش 9 صبح؛ فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل جوان ۲۰ ساله در شهرستان مراغه خبر داد.

سردار "علی محمدی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره نزاع و درگیری در یکی از محلات شهرستان مراغه ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل وقوع جرم در بررسی های میدانی اولیه مشخص شد که دو جوان ۲۲ و ۲۰ ساله به علت اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر و جوان ۲۲ ساله با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه جوان ۲۰ ساله را مجروح که بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌گردد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به انتقال مصدوم به بیمارستان از مرگ وی به علت شدت جراحات وارده خبر داد و گفت: قاتل نیز در محل دستگیر و در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سردار "محمدی" در پایان خاطر نشان کرد: خانواده ها بایستی با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود نسبت به کنترل هیجانات آنها در این سنین اقدام کنند و از شهروندان نیز درخواست می‌شود تا آستانه صبر و تحمل خود را بالا برده تا دیگر شاهد وقوع اینگونه موارد ناگوار نباشیم.

    نظر شما