قتل فجیع زن باردار و شوهرش در ایرانشهر/ جزییات وحشتناک شکنجه ، قتل و سوزاندن اجساد +عکس

قتل فجیع زن باردار و شوهرش در ایرانشهر/ جزییات وحشتناک شکنجه ، قتل و سوزاندن اجساد +عکس

عاملان قتل وحشیانه دو فرد بلوچستانی دستگیر شدند.

به گزارش 9 صبح؛  عاملان قتل وحشیانه دو فرد بلوچستانی دستگیر شدند.

بامداد 17 مرداد ماه سال جاری دو نفر به نام های سمیر بلوچ و همسرش هانی گل بلوچ (هانی بلوچ) از فعالان سیاسی پاکستان ساکن ایرانشهر به طرز مرموزی ناپدید شدند و با اعلام این خبر به پلیس تیمی از ماموران به جستجو برای پیدا کردن سرنخی از این زوج جوان وارد عمل شدند.

بررسی های حکایت از ربوده شدن آنها داشت و تحقیقات برای پیدا کردن این زوج بلوچ ادامه داشت تا اینکه شامگاه جمعه 17 شهریور ماه اجساد سوخته این زوج جوان در روستای گیدبست سراوان توسط چوپانی کشف شد و ماجرا به پلیس گزارش شد.

جسد سوخته

کی از اهالی منطقه به خبرنگار رکنا گفت: سمیر بلوچ و هانی گل بلوچ همراه برادر سمیر به نام عبدالرئوف، از فعالان سیاسی اهل کشور پاکستان بوده اند که به علت مخالفت با حکومت پاکستان، از کشورشان فرار کرده و در یکی از محلات ایرانشهر زندگی می کردند و به فعالیت خود ادامه می دادند.

برادر سمیر بلوچ، عبدالرئوف معلمی جوان و فعال سیاسی حدود یک هفته قبل توسط افراد ناشناس به دلایلی نامشخص به قتل رسید و بعد از قتل عبدالرئوف، هانی بلوچ ویدئویی از خود در فضای مجازی منتشر کرد و خواستار رسیدگی به پرونده قتل عبدالرئوف و مجازات قاتلان او می شود.

هانی گل بعد از انتشار ویدئو دفاع از عبدالرئوف، چندین مرتبه توسط افرادی ناشناس به شکل های مختلف تهدید شده بود که در نهایت در شب 17 مرداد همراه همسرش ربوده شده و بعد از شکنجه های فراوان کشته شده و اجساد آنها سوزانده می شود.

بلوچ

اطلاعیه پلیس در خصوص عاملان قتل

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک تیم تروریستی ، عامل ربایش و قتل فجیع خانواده بلوچ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در این اداره کل شناسایی و بازداشت شدند.

در اطلاعیه اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان آمده است: این تیم تروریستی ۶ نفره، چندی پیش اقدام به ربایش مسلحانه آقای سمیر بلوچ و همسر باردارش بنام هانی گل بلوچ از شهرستان ایرانشهر و انتقال آنها به حوالی شهرستان سراوان کرده و اقدام به شکنجه، قتل و نهایتاً سوزاندن اجساد و رها کردن آنها در منطقه می‌کنند.

پس از وقوع این حادثه فجیع و مطالبه مردم شریف استان سیستان و بلوچستان، این اداره کل، اقدام به تحقیقات گسترده و همه جانبه درون و برون مرزی کرده که با عنایات الهی و نیز همکاری متعهدانه هموطنان غیرتمند بلوچ، تمامی اعضای تیم تروریستی شناسایی و بازداشت شدند.

این اطلاعیه می افزاید: همچون چندین پرونده قتل یا کشته سازی ماه‌های اخیر در مناطق مختلف کشور، در این جنایت وحشیانه نیز بلافاصله ایادی دشمن، سناریوی انتساب قتل‌ها به حافظان امنیت کشور را با هدف القای جو ناامنی و بدبینی نسبت به دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و تزریق فضای رعب و وحشت و باز تولید آشوب و اغتشاش دنبال کردند؛ که ارتباط این تحریکات با سناریوی تروریست ها در فرآیند تحقیقات از نظر دور نخواهد ماند.

 

نظر شما