تجاوز وحشیانه به دو دختر ۸ و ۱۰ ساله توسط مرد شیطان صفت در شیراز

تجاوز وحشیانه به دو دختر 8 و 10 ساله توسط مرد شیطان صفت در شیراز

ششم اردیبهشت ماه خانواده دختر ۱۰ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری «گلشن» اعلام‌کردند دخترشان ربوده شده است.در بررسی‌های پلیسی مشخص شد دختر ۱۰ ساله هنگام رفتن به خانه به‌زور توسط جوانی ربوده شده و پس از انتقال به خانه‌ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

به گزارش 9 صبح؛ ششم اردیبهشت ماه خانواده دختر ۱۰ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری «گلشن» اعلام‌کردند دخترشان ربوده شده است.در بررسی‌های پلیسی مشخص شد دختر ۱۰ ساله هنگام رفتن به خانه به‌زور توسط جوانی ربوده شده و پس از انتقال به خانه‌ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

 بدین‌ترتیب به دستور بازپرس اسدی از شعبه ۱۷ دادسرای جنایی شیراز، پرونده این جنایت سیاه در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی شیراز قرار گرفت و مأموران به تحقیق در این باره پرداختند.

تحقیقات در این باره ادامه داشت که کارآگاهان با شکایت خانواده ‌دیگری روبه‌رو شدند که نشان می‌داد دختر ۸ ساله‌شان توسط همین جوان ربوده‌ شده و در خانه‌ای خالی در «گلشن» مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.براساس این شکایت روز ۲۰ اردیبهشت امسال و ۱۴ روز پس از نخستین جنایت، دختر ۸ ساله برای خرید سبزی از خانه بیرون رفته اما ناپدید شده بود.تا اینکه پس‌از ساعتی در اوج پریشانی به خانه‌شان برگشته و گفته بود از سوی مردی در خیابان ربوده شده و مورد آزار قرار گرفته است.

بدین‌ترتیب مأموران پس از این شکایت توانستند سرنخ‌هایی به‌دست آورند.دختر ۸ ساله در اداره آگاهی گفت او به خانه‌ای منتقل شده که در حیاطش یک سگ نگهداری می‌شد.با سرنخ‌هایی که دخترک در اختیار مأموران قرار داد، آنها به خانه شیطانی رسیدند.مأموران سرگرم تحقیق بودند که ناگهان مردی از خانه مورد نظر خارج شد.

دخترک نیز آن مرد را نشان داد و مدعی شد وی همان فردی است که او را ربوده بود.متهم که متوجه حضور مأموران شده بود تصمیم به فرار گرفت اما در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

پلیس ضمن تحقیق درباره زندگی خصوصی این تبهکار دریافت که او در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت داشته و مدتی قبل به‌دلیل اختلاف بر سر معامله مواد توسط افرادی ربوده شده و به پاکستان انتقال یافته بود اما پس از مدتی آدم ربایان وی را آزاد کرده بودند.

با توجه به حساسیت موضوع دو دختر ۱۰ و ۸ ساله به پزشکی قانونی معرفی شدند و مشخص شد که دختر هشت‌ساله به طرز وحشیانه‌ای مورد آزار قرار گرفته است.

پس از انجام تحقیقات لازم درباره این تبهکار دادستان شیراز ضمن صدور کیفرخواست علیه وی این پرونده را برای رسیدگی فوری به شعبه اول دادگاه کیفری استان فارس ارجاع کرد.

 

    نظر شما