تعرض گروهی ۷ مرد عوضی به دختر جوان با نقشه کثیف نامزدش/ جنازه دختر بیچاره غذای سگ ها شد

تعرض گروهی 7 مرد عوضی به دختر جوان با نقشه کثیف نامزدش/  
جنازه دختر بیچاره غذای سگ ها شد

دختری در توطئه ۷ مرد شیطان صفت پس از تجاوز به قتل رسید و جسدش غذای سگهای گرسنه شد.

به گزارش 9 صبح؛ دختری در توطئه ۷ مرد شیطان صفت پس از تجاوز به قتل رسید و جسدش غذای سگهای گرسنه شد.

تجاوز گروهی نامزد و دوستانش ,یکی از مردان که نامزد سابق این دختر بوده با همدستی ۶ تن دیگر قربانی را ربوده و پس از تجاوز گروهی با خودرو شخصی اش از روی سر دختر رد شده و بدن نیمه جان وی را در اختیار سگهای وحشی گرسنه قرار داده است.

بنا بر گزارش های پلیس جسد قربانی ۲۳ ساله توسط ماموران پلیس در منطقه «کالوپور چونگی » در حالی پیدا شده که جمجمه اش به شدت شکسته و بدنش توسط سگها پاره پاره شده است.پس از کشف جسد بدن دختر ۲۳ ساله توسط اعضای خانواده اش شناسایی شده است.اعضای خانواده قربانی ا دعا می کنند که نامزد سابق دخترشان بارها وی را تهدید کرده بود تا به زور با قاتل ازدواج کند و چون دخترشان نامزدی را بر هم زده بود این مرد جوان اینگونه از وی انتقام گرفته است.

اطلاعات پلیس نشان می دهد متجاوزان قاتل، به قصد پنهان ماندن هویت قربانی با خودرو از روی سر و صورتش عبور کرده اند تا هیچکس وی را شناسایی نکند.

پلیس هند دو تن از متجاوزان به نامهای «سومیت کومار » و «ویکاس » را در ارتباط با قتل دختر جوان دستگیر کرده و آنها به همدستی ۵ تن دیگر اعتراف کرده اند.

این حادثه دردناک تنها چند روز پس از حمله ۴ مرد و تجاوز گروهی آنها به یک زن در دهلی نو رخ داده گکه مرگ این زن را رقم زده است.ایران آنلاین

 

نظر شما