انتقام گیری بچه گانه به مرگ بچه ۷ ساله ختم شد /کینه توزی رنگ خون گرفت

انتقام گیری بچه گانه به مرگ بچه 7 ساله ختم شد /کینه توزی رنگ خون گرفت

پسر 15 ساله برای انتقام جویی از پسر عمویش ، او را در کوچه ای گیر انداخت و با ضربات چاقو به قتل رساند.

به گزارش 9 صبح ؛ هفته گذشته مردم رهگذر، پشت ساختمان یکی از بیمارستان‌های کراچی پسربچه‌ای را دیدند که هدف  ضربات چاقو  قرار گرفته بود و به‌سختی نفس می‌کشید. آنها سعی کردند با پارچه جلوی خونریزی را بگیرند و بلافاصله او را به داخل بیمارستان بردند اما تلاش پزشکان برای نجات این پسربچه نتیجه نداد و او جان باخت.

با گزارش ماجرا به پلیس، تحقیقات آغاز و مشخص شد که مقتول پسربچه 7ساله‌ای به نام ابهان مظهر است. در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد که خانواده ابهان و خانواده عمویش با هم در خانه‌ای در کراچی زندگی می‌کنند.

ماموران سراغ خانواده ابهان رفتند و معلوم شد که پسربچه 7ساله روز حادثه برای خرید بیرون رفته و دیگر بازنگشته است. شاهدان عینی نیز گفتند که چند جوان را دیده‌اند که روز حادثه پیکر غرق خون ابهان را از خودرویی خارج کرده، به داخل بوته‌ها انداخته و فرار کرده‌اند.

سرنخ‌ها و تحقیقات در ادامه پلیس را به سمت سفیان، پسرعموی 15ساله مقتول هدایت کرد. پلیس به این نوجوان 15ساله که اظهاراتش در بازجویی‌ها با تناقض‌گویی همراه بود، مشکوک شد و او را زیرنظر گرفت. ماموران بعد از مدتی که رفتارهای مشکوکی از نوجوان 15ساله دیدند، او را برای بازجویی به اداره پلیس بردند که این بار او به قتل پسرعموی 7ساله‌اش اعتراف کرد.

او به پلیس گفت که به‌دلیل اینکه ابهان کارهای او را به پدرش گزارش می‌داده و پدرش نیز به‌خاطر حرف‌های مقتول مدام او را تنبیه می‌کرده است، از وی کینه به دل گرفته و نقشه  قتل  او را کشیده است.

او همچنین توضیح داد که روزی که ابهان برای خرید به مغازه رفته بوده است، فرصت را مناسب دیده و در یک خیابان خلوت او را گیر انداخته و با چاقو به قتل رسانده است.

بعد نیز با دوستانش تماس گرفته و با کمک آنها پیکر ابهان را به نزدیکی بیمارستان برده و در میان بوته‌ها رها کرده است.سفیان اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا به‌زودی محاکمه شود.

منبع: رکنا 

    نظر شما