رفیق شوهرم به من ابراز علاقه کرد / عاشقش شدم و میخواستم با او ازدواج کنم

رفیق شوهرم به من ابراز علاقه کرد / عاشقش شدم و میخواستم با او ازدواج کنم

ورود دوست صمیمی مرد معتاد به زندگی مشترکش آغازگر ویرانی زناشویی شان بود و در نهایت به قتل تلخ او رسید.

به گزارش 9 صبح ؛  عشق ممنوعه کافی بود تا زن جوان دسیسه قتل شوهرش را طراحی کند غافل از اینکه ماه پشت ابر نمی ماند.

رسیدگی به این پرونده از اواخر سال ۱۴۰۰ به دنبال پیدا شدن جسد یک مرد جوان  که کارت شناسایی همراهش نشان می داد شهرام  نام دارد آغاز شد. جسد خونین وی در حاشیه پاکدشت رها شده و شواهد نشان می‌داد چند روز از مرگ وی گذشته و قربانی  با ضربه های متعدد چاقو از پا  درآمده است .

جسد شهرام با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران برای رازگشایی جنایت به تکاپو افتادند .شواهد نشان می‌داد  شهرام سال‌هاست به دام اعتیاد افتاده بود.

 ماموران پلیس با اطلاعاتی که از کارت شناسایی همراه قربانی به دست آورده بودند به تحقیق از همسر ۲۸ ساله وی  به نام شهره پرداختند.

دروغ پردازی های زن مرموز

 شهره از همان ابتدا  سعی داشت خودش را بی اطلاع از نحوه مرگ شوهرش نشان دهد  برای شانه خالی کردن از این جنایت داستانسرایی های زیادی کرد.

وی گفت: شوهرم سالهاست اعتیاد دارد و با افراد معتاد در ارتباط است. آخرین بار برای خرید مواد مخدر از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. من اطلاعی از سرنوشت او ندارم و نمی دانم چه کسی او را بی رحمانه کشته است. ممکن است شوهرم در درگیری بر سر خرید مواد مخدر کشته شده باشد.

عشق ممنوعه شهره

 وقتی پلیس  در بررسی های  بعدی دریافت این زن نیز  به دام اعتیاد افتاده تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

ماموران  در بررسی فهرست مکالمات تلفنی زن جوان به  رابطه ممنوعه او  با یک مرد غریبه به نام نوید پی بردند

همین کافی بود که فرضیه خیانت این زن فاش شود که انگیزه مناسبی برای قتل شوهرش بود.

رازگشایی از خیانت جنایت آمیز

 با افشای این ماجرا ،  شهره لب به  اعتراف گشود و پرده از  جنایت خانوادگی برداشت.

 زن جوان گفت:  در سالها  زندگی مشترک با شهرام یک  روز خوش ندیدم. او همیشه معتاد بود و دوستان معتادش را به خانه ما می آورد. چند بار  تصمیم به جدایی گرفتم اما چون پشتیبانی نداشتم منصرف شدم. در این سالها خودم هم به دام اعتیاد افتادم و زندگی ام تباه شد. شوهرم برای اینکه بتواند راحت تر مواد مصرف کند مرا هم معتاد کرد.

وی ادامه داد: مدتی بود با یکی از دوستان شهرام که او نیز معتاد بود  و به خانه مان رفت و آمد داشت درد و دل می کردم و  از بدرفتاری های شوهرم به او میگفتم.  شهرام همیشه مرا دلداری می داد  و می گفت با شوهرم صحبت می کند تا دست از بدرفتاری با من بردارد تا اینکه یک بار نوید به من ابراز علاقه کرد و گفت اگر از شهرام جدا شوم با من ازدواج می کند.

 زن جوان در حالی که اشک می ریخت گفت : من که همیشه در حسرت یک زندگی آرام بودم از نوید کمک خواستم و به او گفتم شهرام حاضر به طلاق نمی شود .به همین خاطر تصمیم به حذف شهرام گرفتیم. من طبق نقشه از شوهرم خواستم تا برای تفریح به حاشیه پاکدشت برویم. نوید هم با ماشین به  آنجا آمد و در فرصتی مناسب با چاقو به جان شهرام افتاد و او را کشت.  من و نوید جسد را همانجا رها کردیم و به خانه برگشتیم.

بازداشت مرد رفیق کش

 به دنبال اعترافات زن معتاد،  نوید  که سابقه اعتیاد داشت  ردیابی بازداشت  شد و قتل را گردن گرفت و به بازسازی صحنه جرم پرداخت.

به این ترتیب برای نوید به اتهام قتل  و برای شهره به اتهام معاونت در همسرکشی کیفرخواست صادر و پرونده شان به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. آنها قرار است بزودی در دادگاه از خود دفاع کنند.  اولیای دم شهرام برای آنها اشد مجازات خواسته اند.

 

    نظر شما