ربودن دختربچه ۵ ساله به جای بدهی پدرش!

ربودن دختربچه 5 ساله به جای بدهی پدرش!

زنی که ادعا کرد 3 مرد قصد ربودن دخترش را داشتند در دادگاه با انکار متهمان مواجه شد.

به گزارش 9 صبح ؛ به نقل از همشهری آنلاین، اوایل هفته گذشته صدای فریادهای کمک‌خواهی زن جوانی در یکی از خیابان‌های جنوب غربی پایتخت به گوش رسید. زنی فریاد می‌زد «کمک، کمک، دخترم را می‌خواهند بدزدند.» به دنبال فریادهای زن جوان، رهگذران و ساکنان محل به کمک او رفتند. زن جوان و دختر 5 ساله‌اش با 3 مرد درگیر شده و رهگذران موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند.

زن جوان در تحقیقات اولیه گفت: شوهرم در کار خرید و فروش ضایعات است و روز حادثه 3 مرد جوان زنگ خانه‌مان را زدند. وقتی مقابل در رفتم، آنها سراغ شوهرم را گرفتند. اما وقتی گفتم شوهرم خانه نیست آنها شروع به داد و فریاد کرده و گفتند که طلبشان را می‌خواهند. در نهایت هم دست دختر 5 ساله‌ام را گرفتند تا با زور همراه خودشان ببرند. آنها می‌خواستند دخترم را بربایند تا شوهرم مجبور شود بدهی‌شان را پرداخت کند.

وی ادامه داد: هرچه تلاش کردم زورم به آنها نرسید و با فریادهای من، همسایه‌ها و رهگذران به کمک آمدند و دخترم را از دست آدم‌ربایان نجات دادند. در این میان آدم‌ربایان گوشواره‌های دخترم را کشیده و سرقت کردند و 2 نفر از آنها متواری شدند.

متهم دستگیرشده در تحقیقات ادعای متفاوتی را مطرح کرد: من 2 میلیارد و 400 میلیون تومان از شوهر این زن به خاطر خرید و فروش ضایعات پول می‌خواستم. اما هر بار که سراغ پولم را می‌گرفتم، بهانه‌ای می‌آورد تا اینکه به همراه 2 طلبکار دیگر که آنها نیز مبلغ قابل توجهی از او پول می‌خواستند به مقابل خانه‌اش رفتیم. همسرش گفت که او خانه نیست. باورمان نمی‌شد که خانه نباشد. مطمئن بودیم خودش را پنهان کرده است. وقتی گفتیم همین‌جا می‌ایستیم تا بیاید، او ناگهان شروع به داد و فریاد کرد و به دروغ گفت که قصد ربودن دخترش را داشتیم.

در حالی که مرد جوان چنین اظهاراتی داشت، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت 2 مرد فراری را صادر کرد و تحقیقات برای بررسی اظهارات متهم ادامه دارد.

 

    نظر شما