ربودن زن جوان در روز روشن در خیابان های شادآباد تهران به دست چند مرد افغان

ربودن زن جوان در روز روشن در خیابان های شادآباد تهران به دست چند مرد افغان

متهمان جوانی که اقدام به ربودن زن جوان به‌خاطر انتقام‌جویی در شادآباد کرده بودند، با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

به گزارش 9 صبح؛  چندی قبل فردی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و گفت: هنگام پیاده‌روی بودم که ناگهان مشاهده کردم چند مرد اهل کشور افغانستان دختر جوانی را با تهدید ربودند و پس از اینکه سوار بر خودروی وانت خود شدند از صحنه جرم گریختند.

پس از اعلام این خبر، خیلی زود تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با دستور قاضی کشیک دادسرای امور جنایی، راهی صحنه جرم در محله شادآباد شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی که در جریان بررسی‌ها متوجه دوربین‌های مداربسته شده بودند آنها را هدف بازبینی قرار دادند و متوجه شدند که متهمان با خودروی وانت در خیابان‌های جنوب تهران زباله جمع‌آوری می‌کنند و زن جوان نیز این کار را انجام می‌دهد.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و سپس با دستور قضایی آنها را دستگیر کنند که دختر جوان اهل کشور افغانستان نیز از چنگال آدم‌ربایان نجات پیدا کرد.

یکی از متهمان در جریان بازجویی‌ به جرم آدم‌ربایی اعتراف کرد و ماجرا را این‌طور توضیح داد: دختر جوان از گذشته با ما مشغول جمع‌آوری غیرقانونی زباله در خیابان‌های جنوب تهران بود اما چند روز قبل تلفن همراه من را سرقت کرد و پا به فرار گذاشت، به همین خاطر با دوستانم نقشه‌ای طراحی کردیم تا با انجام آدم‌ربایی از او انتقام و نهایتاً موبایلم را پس بگیرم که خیلی زود توسط پلیس دستگیر شدم.

پس از اعترافات متهمان به آدم‌ربایی، کارآگاهان مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های دقیق‌تر تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و کشف جرائم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

    نظر شما