وضعیت ترافیکی معابر تهران ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

وضعیت ترافیکی معابر تهران 14 فروردین 1403

طبق اعلام رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران ترافیک در بزرگراه‌های شهیدان همت، بابایی، حکیم، زین الدین و آبشناسان سبک و در حال حرکت است.

به گزارش 9 صبح ؛ سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با رصدی که صبح امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد شروع تردد‌ها و افزایش ترافیک به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس در سطح معابر پایتخت بودیم که نسبت به روز‌های قبل افزایش را نشان می‌دهد. 

سرهنگ شریفی ادامه داد: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری و شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک در حال حرکت است. 

او  افزود: در بزرگراه شهید زین الدین مسیر شرق به غرب از صیاد، در بزرگراه شهید بابایی مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، در بزرگراه یادگار امام (ره) مسیر جنوب به شمال از گلاب و بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم. 

سرهنگ شریفی گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، بزرگراه شهید صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

او بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال شهید نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است. 

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها برای نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجرا است. 

او از راکبین موتورسیکلت خواست که از تردد داخل تونل‌ها بدلیل انباشت گاز‌های سمی و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد جدا خودداری کنند.

 

    نظر شما