قتل هولناک پسر جوان به دست عموهایش /جسدش را در پتو پیچیدیم و کنار سطل زبباله گذاشتیم!

قتل هولناک پسر جوان به دست عموهایش /جسدش را در پتو پیچیدیم و کنار سطل زبباله گذاشتیم!

عموهای قاتل پسرجوان بازداشت شدند و اعتراف کردند.

به گزارش 9 صبح ؛ به نقل از سایت جنایی؛  چند روز قبل جسد پسری جوان در یکی از خیابان‌های شرق تهران پیدا شد. او با ضربات چاقو به قتل رسیده و عاملان قتل جسد وی را در کنار سطل زباله رها کرده بودند. با انجام تحقیقات مشخص شد که عاملان قتل عموهای مقتول هستند که از چندی قبل با وی دچار اختلاف شده بودند. به دستور بازپرس جنایی، دو برادر (عموهای مقتول) دستگیر شدند و در بازجویی‌ها به قتل برادرزاده خود اعتراف کردند.

یکی از آنها گفت: برادرزاده‌ام پشت سرهمسر من که زن‌عمویش می‌شد در فامیل بدگویی کرده و حرف‌های نامربوط زده بود. وقتی این حرف‌ها به گوشم رسید عصبانی شدم و به او تذکر دادم، اما او دست‌بردار نبود و به گوشم می‌رسید که دست از غیبت و بدگویی برنمی‌دارد. به همین دلیل با کمک برادرم نقشه کشیدیم تا برادرزاده‌ام را تنبیه کنیم و از او انتقام بگیریم. روز حادثه با او قرار گذاشتیم و در جریان درگیری با ضربات چاقو جانش را گرفتیم. سپس جسد او را لای پتو پیچیدیم و کنار سطل زباله رها کردیم.

عموهای کینه‌جو پس از اعتراف به قتل برادرزاده، با قرار قانونی بازداشت شدند و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

 

    نظر شما