قتل هولناک ناموسی در تهران/ ارتباط خیلی نزدیکی با یکی از اعضای خانواده ام داشت

قتل هولناک ناموسی در تهران/  ارتباط خیلی نزدیکی با یکی از اعضای خانواده ام داشت

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل مرد جوان با کلت کمری در شرق تهران، خبر داد.

به گزارش 9 صبح؛ تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، قاتل هنگامی که داخل خودروی مرد جوان نشسته دقایقی پس از صحبت کردن با انگیزه نامشخصی وی را با ضرب گلوله از ناحیه سر به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت خودرو را جابه‌جا کرده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل مرد جوان با کلت کمری در شرق تهران، خبر داد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در تاریخ ۲۴ اسفندماه سال گذشته کشف جسد مرد جوانی در یک خودروی پژو ۲۰۶ در محله افسریه از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شده و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که بر اثر شلیک گلوله از ناحیه سر به قتل رسیده بود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، قاتل هنگامی که داخل خودروی مرد جوان نشسته دقایقی پس از صحبت کردن با انگیزه نامشخصی وی را با ضرب گلوله از ناحیه سر به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت خودرو را جابه‌جا کرده است.

ولی‌پور گودرزی ادامه داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی هویت مقتول را به دست آوردند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پی بردند که وی با مرد جوانی به هویت معلوم که این اواخر رفت و آمد خانوادگی داشته اختلاف پیدا کرده است. بررسی‌های تخصصی کارآگاهان بیانگر آن بود، متهم، مقتول را چندین مرتبه به خاطر ارتباط نزدیک با اعضای خانواده‌اش تهدید کرده و محل زندگی او نیز در نزدیکی صحنه جنایت بوده است.

وی افزود: همین سرنخ برای کارآگاهان کافی بود تا متهم بازداشت شود. متهم پس از انتقال به اداره پلیس در جریان تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی گفت که مقتول یکی از دوستانش بوده و به همین خاطر رفت و آمد خانوادگی داشتند. در جریان این روابط حس کرده که مقتول قصد دارد تا با یکی از اعضای خانواده‌اش ارتباط برقرار کند و به همین دلیل نیز چندین‌بار به او هشدار داده، اما فایده‌ای نداشته است. به همین خاطر نیز در نهایت تصمیم گرفته تا او را به قتل برساند و بدین ترتیب با مقتول در نزدیکی جاده مسگرآباد قرار ملاقات گذاشته و در خودرویش نشسته است. پس از دقایقی مشاجره کردن با یکدیگر با سلاح کلت‌کمری که از قبل تهیه کرده بود او را با ضرب یک گلوله از ناحیه سر به قتل رسانده و پس از ارتکاب جرم خودرو را جابه‌جا کردم و اسلحه را به یک کانال آب انداخته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم در جریان تحقیقات جنایی پرونده بررسی‌ها در رابطه با این قتل همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

    نظر شما