رمال شیطان صفت در تهران ۵ دختر جوان را فریب داد و به آنان تعرض کرد/ جزئیات

 رمال شیطان صفت در تهران 5 دختر جوان را فریب داد و به آنان تعرض کرد/ جزئیات

پنج زن و دختر جوان از یک رمال پلید به اتهام تعرض شکایت کردند.

به گزارش 9 صبح به نقل ازاعتمادآنلاین، متهم که مردی میانسال است دو همسر دارد. او به بهانه درمان بیماری و بخت‌گشایی، زنان را مورد آزار قرار می‌داد.

اولین شکایت از سوی زنی بیمار به ماموران ارائه شد. این زن گفت: من به شدت بیمار هستم و پزشکان نتوانسته‌اند راه درمان مرا پیدا کنند. بیماری که به آن مبتلا هستم نادر است و هنوز راهی برای درمان‌ آن نیست. هر روز حالم بدتر می‌شد. برای همین وقتی از دکتر‌ها ناامید شدم، سراغ رمال‌ رفتم. دوستم او را به من معرفی کرد و گفت چند نفری پیش او رفته و جواب گرفته‌اند. وقتی به خانه مرد رمال رفتم به من گفت که نیاز به انرژی درمانی داری و باید حتما با انرژی خاصی تو را درمان کنم. در جلسه دوم بود که به من گفت باید لباس‌هایت را دربیاوری تا انرژی به طور کامل به بدنت برخورد کند. بعد که لباس‌هایم را درآوردم این مرد نیت پلیدش را اجرا کرد و آنجا بود که فهمیدم دروغ‌‌های بزرگی به من گفته ‌است.

اظهارات این زن جوان تنها شکایت از مرد رمال نبود دختر دیگری نیز به پلیس مراجعه کرد و گفت: من  39 ساله هستم و بختم بسته است. چون دیگران به من زخم زبان می‌زدند. وقتی پیش مرد رمال رفتم گفت می‌تواند به من کمک کند. او بعد از چند جلسه از من خواست لباس‌هایم را در بیاورم تا مهر بر دلم بنشناسند. او به من تعرض کرد.

پلیس مرد رمال را بازداشت کرد. این در حالی بود که سه شکایت دیگر نیز به ماموران داده شد. به این ترتیب مرد رمال در برابر اتهام تعرض به 5 زن قرار گرفت. او ابتدا همه چیز را منکر شد و گفت اصلا شکات را نمی‌شناسد اما وقتی در برابر آنها قرار گرفت قبول کرد این زن‌ها را می‌شناسد.

بنابراین پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در جلسه بازجویی 5 شاکی زن حضور داشتند. آنها شکایت خود را مطرح کردند. مرد رمال که تا پیش از این همه چیز را منکر می‌شد گفت: اتهام را قبول ندارم. تجاوز نکردم و به این زن‌ها هم دروغ نگفتم. آنها بعد از اینکه به خانه‌ام می‌آمدند با من احساس صمیمت می‌کردند و خودشان دوست داشتند که با من رابطه داشته باشند. من اصراری به داشتن رابطه نداشتم و اجباری هم در کار نبود.

مرد رمال گفت: من دو همسر دارم. یکی از آنها در افغانستان و یکی از آنها ایران است اما همسرم که در ایران است به شدت بیمار است و من نمی‌توانم با او رابطه داشته باشم به همین خاطر هم با زنان دیگر رابطه داشتم.

قضات شعبه 13 دادگاه کیفری استان تهران که این پرونده را مورد بررسی قرار می‌دادند، ادامه رسیدگی را به بعد موکول کردند.

 

 

    نظر شما