جنایت وحشتناک یک جوان ۲۲ساله در خانه مجردی

جنایت وحشتناک یک جوان 22ساله در خانه مجردی

یک جوان 22 ساله در حالی از یک خانه در مشهد بیرون آمد که تمام لباس هایش آغشته به خون بود.

به گزارش 9 صبح به نقل از خبرآنلاین، او در این هنگام به طرف چند نوجوان رفت که مشغول شست و شوی مینی بوس با شیلنگ آب بودند و از آن ها خواست اجازه بدهند تا دستان خون آلودش را بشوید.

در حالی که رهگذران و راننده مینی بوس حیرت زده به لکه های خون دستان وی می نگریستند ،زن دیگری نیز که صاحب منزل مسکونی دوطبقه بود با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و مرد غریبه ای را دید که آغشته به خون کنار چارچوب در منزل طبقه اول افتاده است. طولی نکشید که این صحنه های عجیب به پلیس 110 و امدادگران گزارش شد.

لحظاتی بعد نیروهای انتظامی عازم خیابان شهید یوسف زاده 24 شدند و جوان22ساله را که با دستانی خون آلود در اطراف محل وقوع جنایت دیده شده بود بازداشت کردند.

در تحقیقات پلیس مشخص شد که مردی حدود 37 ساله که به «وحید» شهرت دارد هدف ضربات چاقو قرارگرفته وبه قتل رسیده است و متهم22 ساله در وقوع این جنایت هولناک نقش دارد. به همین دلیل وی با دستور مقام قضایی به محل وقوع قتل هدایت شد تا جزئیات و چگونگی این ماجرای تکان دهنده را بازگو کند.

او گفت:این طبقه از منزل مسکونی را دایی ام بعد از طلاق همسرش و به طور مجردی اجاره کرده است و زن میان سال دیگری هم در آن جا حضور داشت . من هم درحالی به خانه دایی ام آمدم که وحید(مقتول) را نمی شناختم و او با دایی ام معاشرت می کرد. امروز صبح «وحید»درحال مصرف تعدادی قرص بود که الکی به من گیر داد و درگیری بین ما شروع شد.

با توجه به تناقض گویی های متهم،وی با دستور «قاضی دراختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت تا انگیزه متهم از وقوع این جنایت مورد واکاوی های دقیق قرارگیرد چراکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جنایت را به مسائل غیر اخلاقی در پاتوق اجاره ای ربط می داد.این درحالی بود که در بازرسی از محل، چندین قبضه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد.

 

 

    نظر شما