قتل خونین پسر ۱۸ ساله کرجی بخاطر تنه به تنه شدن با قاتل

قتل خونین پسر 18 ساله کرجی بخاطر تنه به تنه شدن با قاتل

تنه به تنه شدن دو جوان در کرج منجر به مرگ یک جوان 18 ساله شد.

به گزارش 9 صبح به نقل از خبرفوری، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: یک جوان که به دلیل تنه به تنه شدن با یک پسر 18 ساله با او درگیر و وی را به قتل رسانده بود، در همان ساعت اولیه پس از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ حکمت اله شجاعی با اعلام این خبر بیان داشت:  در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی  110 مبنی بر وقوع یک فقره  درگیری خیابانی  در محله ولدآباد شهرستان کرج،  بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی افزود:  بررسی‌های اولیه عوامل گشت کلانتری 44 شهرستان کرج حکایت از این داشت که در این رویداد دو جوان حین تردد در پیاده رو به دلیل تنه به تنه شدن با یکدیگر درگیر شده اند که در نتیجه یکی از طرفین  مقتول  18 ساله را با ضربات چاقو به  قتل  رسانده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد:  بلافاصله تحقیقات میدانی و تخصصی پلیس آگاهی آغاز و در کمتر از چند ساعت هویت و مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی این متهم 21 ساله دستگیر می‌شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاتل در تحقیقات تکمیلی به صراحت به ارتکاب قتل به دلیل تنه به تنه شدن با مقتول اعتراف کردکه با تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

    نظر شما