نقص فنی در متروی تهران/ اعزام اتوبوس‌های کمکی برای جابجایی مسافران

نقص فنی در متروی تهران/ اعزام اتوبوس‌های کمکی برای جابجایی مسافران

به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط ۵ مترو، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

به گزارش 9صبح؛ شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط ۵، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

ایسنا در خبری نوشت: شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در اطلاعیه ای اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط ۵، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبروست.

در حال حاضر اعزام قطار از ایستگاه صادقیه به گلشهر امکانپذیر نیست و در مسیر گلشهر به تهران ( صادقیه) نیز قطارهای تندرو اعزام نمی شوند. قطارهای اعزامی این مسیر ، از گلشهر تا ایستگاه ارم سبز حرکت می کنند و پس از آن مسافران‌ می توانند با استفاده از خط ۴ مترو به مسیر خود ادامه دهند یا سوار اتوبوس های مستقر در مجاورت ایستگاه برای رسیدن به صادقیه شوند.

تیم‌های فنی مترو با تمام توان در حال تلاش برای رفع این نقص فنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند و خدمات‌رسانی به مسافران گرامی به محض رفع مشکل از سر گرفته خواهد شد.

گفتنی است، هماهنگی های لازم با شرکت اتوبوسرانی برای سرویس دهی در این مسیر انجام شده است.

سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی در پی اختلال در خط ۵ متروی تهران

شرکت واحد اتوبوسرانی در اطلاعیه ای از ارائه سرویس ویژه در محدوده خط ۵ مترو تهران خبر داد و نوشت: صبح امروز و در پی اختلال در خط ۵ متروی تهران با دستور مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ناوگان ویژه‌ای به مناطق تحت پوشش این خط برای خدمات رسانی به مردم اختصاص یافت.

گفتنی است: اتوبوس‌های اختصاص یافته در مسیر پایانه آزادی به متروی ارم سبز خدمات رسانی خواهند داشت.

    نظر شما