۲ گلفروش به سبک سارقان اتوبان صدر دست به سرقت موبایل زدند

 2 گلفروش به سبک سارقان اتوبان صدر دست به سرقت موبایل زدند

دو گلفروش با الگوپذیری از فیلم منتشر شده سارقان اتوبان صدربه سرقت موبایل پرداختند.

به گزارش 9 صبح به نقل از خبرفوری؛ از اوایل زمستان سال گذشته، دو ترک‌نشین یک موتورسیکلت با تعقیب رهگذران در بوستان‌ها، مراکز خرید و خیابان‌ها یا زیرنظر گرفتن رانندگان در پشت چراغ‌ قرمز راهنمایی و رانندگی، گوشی‌های آنها را که از 15 تا 100 میلیون تومان ارزش داشت به سرقت می‌بردند.

با شکایت شاکیان، تحقیقات پلیس تهران در این رابطه آغاز شد تا این‌که سرانجام روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران در اتوبان صدر تهران با مشاهده دو نفر که سوار بر موتورسیکلتی خلاف جهت اتوبان در حرکت بودند به تعقیب آنان پرداخته و با  تیراندازی  آنها را بازداشت کردند.

در بازرسی از متهمان، تعدادی گوشی سرقتی کشف شد. فرهاد یکی از متهمان در اظهاراتش گفت: یک سال بابت گوشی‌قاپی زندانی و بعد آزاد شدم. گلفروش سر چهارراه شدم و در آنجا با زنی که مثل خودم گلفروش بود، آشنا و مدتی بعد ازدواج کردیم که دو فرزند خردسال داریم.

با گران شدن گل، مشتری‌مان کم و شرایط زندگی‌مان بدتر شده بود. دوست گلفروشم پیشنهاد داد تا گوشی‌قاپی کنیم. چندی قبل فیلمی از سارقان اتوبان صدر را در فضای مجازی دیدیم که با چاقو برای  سرقت  رفته بودند. ما هم تصمیم گرفتیم با الگوپذیری از آنها و با تهدید چاقو، سرقت کنیم.

مصطفی تقی‌زاده، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران با تایید این خبر گفت: با اعتراف این دو متهم تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 

 

    نظر شما