قتل فجیع و هولناک مادر به دست دختر دانشجو ! /مادرم نباید از رازم با خبر می‌شد

قتل فجیع و هولناک مادر به دست دختر دانشجو ! /مادرم نباید از رازم با خبر می‌شد

سیدنی دختر دانشجویی که به طرز وحشتناکی مادرش را به قتل رسانده بود دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش 9 صبح ؛ دختر جوان که توسط جی پی اس گوشی‌اش توسط مادرش کنترل شد، برای اینکه خانواده‌اش از راز او باخبر نشوند، ۳ ماه به محوطه دانشگاه می‌رفت و وانمود می‌کرد که به کلاس‌های خود می رود. تا اینکه در ماه فوریه، مسئولان دانشگاه از او خواستند که خوابگاه خود را ترک کند و او مجبور شد چند هفته در هتل بماند.

اما در ۳ مارس ۲۰۲۰ مادر به ماجرا مشکوک شد و با مدیران دانشگاه تماس گرفت تا از اوضاع با خبر شود. اما در همان زمان که او داشت با دانشگاه صحبت می‌کرد، کارکنان دانشگاه صدای جیغ و صداهای عجیبی را آن سوی تلفن شنیدند و ناگهان تلفن قطع شد.

155653_387

مسئولان دانشگاه با پلیس تماس گرفتند ماموران خود را به خانه پاول‌ها رساند و در نزدیکی خانه سیدنی که اوضاع آشفته‌ای داشت را دستگیر کردند. آنها سپس وارد خانه شدند جسد بی‌جان مادر سیدنی را غرق در خون در آشپزخانه یافتند. پزشکی قانونی اعلام کرد که این زن بر اثر ضربه جسم سخت بر سرش و ۲۳ ضربه چاقو به گردن به قتل رسیده و سیدنی در بازجویی‌های پلیسی گفت: مادرم با تلفن در حال صحبت با دانشگاه بود و وقتی متوجه شدم رازم در حال فاش شدن است با ماهیتابه به سر او زدم و چندین ضربه چاقو به گردن او زدم.

به این ترتیب سیدنی دستگیر و متهم به قتل شد. اکنون بعد از ۳ سال قاضی او را به حبس ابد محکوم کرد و قرار است وی بقیه عمرش را در زندان بگذراند.

 

 

 

    نظر شما