اتفاق وحشتناک برای مردی در حمام قدیمی حین دوش گرفتن !

اتفاق وحشتناک برای مردی در حمام قدیمی حین دوش گرفتن !

صبح امروز یک مورد حادثه نشست کف حمام در یک منزل مسکونی گزارش شد.

به گزارش 9 صبح ؛ سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: ساعت ۷:۵۱ صبح امروز یک مورد حادثه نشست کف حمام در یک منزل مسکونی به نشانی خیابان قزوین خیابان امامزاده عبدالله به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ۲ ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که در حیاط یک خانه قدیمی دوطبقه، یک حمام به مساحت حدود ۴ مترمربع قرار داشته که فردی در آن مشغول اسحتمام بوده که ناگهان چاه زیر آن دچار ریزش شده است.

ایسنا

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: کف این حمام یک چاه قدیمی وجود داشت که به مرور زمان خاک آن شسته شده بود و وقتی مرد ۳۴ ساله صبح امروز وارد این حمام شد، کف آن ریزش کرد.

ملکی با بیان اینکه این چاه حدود ۷ متر عمق داشت، گفت: مرد جوان به داخل این چاه سقوط کرده بود. خوشبختانه این چاه آب زیادی نداشت و گرنه احتمال خفه شدن فرد در همان لحظه نیز وجود داشت.

وی با اشاره به اقدامات آتش‌نشانان برای خارج کردن این فرد از عمق چاه گفت: با کمک همکاران من در آتش‌نشانی، این فرد زنده از چاه بیرون کشیده و به عوامل اورژانس تحویل داده شد. پس از آن آتش‌نشانان در ساعت۸:۵۲ به عملیات خود خاتمه داده و به ایستگاه برگشتند.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به حوادث ریزش چاه گفت: برخی مواقع در خانه‌های قدیمی که هنوز از چاه استفاده می‌کنند، حوادث مشابه این رخ می‌دهد. برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی لازم است چاه خانه‌ها از سوی افراد باتجربه بررسی شود. این چاه‌ها باید به‌موقع تخلیه شوند، همچنین روی دهانه آنها نباید جسم سنگینی قرار داده شود.

 

    نظر شما