دختران عکس این مرد وقیح را شناسایی کنید /اغفال در تلگرام و اخاذی شیوه کثیفش بود

دختران عکس این مرد وقیح را شناسایی کنید /اغفال در تلگرام و اخاذی شیوه کثیفش بود

متهم دستگیر شده اقدام به دریافت تصاویر بدون حجاب و شخصی از دختران کرده و سپس با همان تصاویر شروع به اخاذی از آنها می نمود.

به گزارش 9 صبح ؛ فرمانده انتظامی استان البرز گفت: پلیس آگاهی با انتشار بدون پوشش تصویر شخصی که از طریق پیام رسان تلگرام اقدام به اغفال دختران و دریافت عکس‌های شخصی از آنها کرده و سپس با تهدید از آنها اخاذی می‌کرد، از شهروندان درخواست کرد چنانچه توسط این متهم مورد اخاذی قرار گرفته‌اند، برای تشکیل پرونده و پیگیری آن به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

سردار حمید هداوند با اعلام این خبر بیان کرد: به دنبال ارجاع چندین پرونده تهدید و اخاذی از دختران جوان در فضای مجازی به پلیس آگاهی استان، تیم ویژه ای از کار آگاهان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

62e9ab74-986d-400b-8678-3288414eea6f

وی افزود:  برابر بررسی‌های پلیس آگاهی مشخص شد که شخصی ناشناس در بستر پیام رسان تلگرام با اغفال خانم‌های جوان تصاویر شخصی آنها را دریافت و سپس اقدام به تهدید و اخاذی از آنها می‌کند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در این راستا کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و پلیسی متهم مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را  در شهر کرج دستگیر کردند.

سردار هداوند تصریح کرد: برابر دستور بازپرس شعبه ۸ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک کرج، تصویر بدون پوشش متهم منتشر می‌گردد تا چنانچه شهروندان با این شیوه مورد اخاذی از این شیاد قرار گرفته‌اند، برای تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی- بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

    نظر شما