ازدواج عجیب مرد جوان با زنی که دو سر دارد! +عکس

ازدواج عجیب مرد جوان با زنی که دو سر دارد! +عکس

در این مقاله به زندگی دوقلوهای به هم‌چسبیده، پرداخته شده است.

به گزارش 9 صبح ؛ همان‌طور که احتمالا خودتان می‌دانید در یکی دو هفته گذشته خبر یک ازدواج به سرعت شبکه‌های اجتماعی مختلف و کاربرانشان در سراسر دنیا را درنوردید و به موضوع اصلی بحث آن‌ها بدل شد. ازدواجی که البته درحقیقت سه سال پیش اتفاق افتاده بود اما انتشار خبرش در چند روز اخیر باعث شد به شدت مورد توجه قرار بگیرد.

داستان این موضوع جنجالی به خبر ازدواج یکی از دو خواهر هِنسِل که دوقلوهایی به هم‌چسبیده هستند با یک مرد برمی‌گردد. خبری که تقریبا مانند تمام موضوعات اینچنینی به سرعت کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دو دسته سرسخت موافق و مخالف تقسیم کرد و باعث شد خواهران هِنسل بازخوردهای فراوانی از پیام‌های محبت‌آمیز و حمایت گرفته تا توهین و تمسخر و تحقیر و حتی تهدید دریافت کنند.

Screenshot_20240421_024153_Samsung+Internet

در این مقاله همراه هم نگاهی به همین موضوع می‌اندازیم و پس از کسب اطلاعاتی مختصر درباره این دوقلوهای به هم‌چسبیده، سعی می‌کنیم تصمیم آن‌ها را برای این ازدواج عجیب بهتر درک کنیم.

خواهران هنسل و اولین تجربه شهرت در ۱۹۹۶

واقعیت این است که این اولین بار نیست که این دوقلوهای به‌هم‌چسبیده به موضوع اصلی بحث دست‌کم مردم کشورشان تبدیل می‌شوند. ابی و بریتنی هِنسل در سال 1996 و در حالی‌که فقط 6 سال داشتند مهمان برنامه مشهور اپرا وینفری شدند و همان حضور در شوی اپرا برای مشهور شدن خواهران هنسل کافی بود.

خواهران هنسل البته در سال‌های پس از حضور در برنامه اپرا هم همچنان در دید عموم باقث ماندند و در سال‌های گذشته با حضور در برنامه شبکه TLC به ارتباط با مخاطبان ادامه دادند. برنامه شبکه TLC برنامه‌ای چندقسمتی بر اساس واقعیت زندگی روزمره خواهران هنسل بود و ابی و بریتنی در این برنامه سعی می‌کردند نحوه زندگی کردنشان را برای مخاطبان توضیح دهند.

conjoined-twin-sisters-abby-brittany-80155864

ابی و بریتین در این برنامه از ساده‌ترین کارهای روزمره مانند خوابیدن و استحمام و رانندگی تا سفر به اروپا و ورزش کردن و ... برای علاقمندان و مخاطبان کنجکاوشان توضیح می‌دادند و به مخاطبان کمک می‌کردند تا درک بهتری از زندگی دوقلوهای به‌هم‌چسبیده داشته باشند. در آخرین قسمت‌های این برنامه شبه‌مستند، مخاطبان دیدند که ابی و بریتنی موفق شدند تا تحصیلات دانشگاهیشان را در رشته آموزش با موفقیت به پایان برسانند.

اما بخشی از این برنامه شبکه TLC که در روزهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته به سحبت‌های خواهران هنسل در اپیزودی مربوط به سال 2012 اختصاص دارد. بریتنی در این اپیزود می‌گوید:"نیازی نیست تمام دنیا بداند ما چه کسی را ملاقات می‌کنیم و قصد انجام چه کاری را داریم و کی قرار است آن کار را انجام دهیم."

ابی که کنترل نیمه سمت راستی بدن را بر عهده دارد ضمن تایید حرف‌های خواهرش اضافه می‌کند:"بله، ما تصمیم داریم روزی حس مادر بودن را تجربه کنیم اما قصد نداریم در حال حاضر توضیح دهیم چنین موضوعی با شرایط ما چطور قرار است اتفاق بیفتد." حالا و بیش از یک دهه پس از آن صحبت‌ها ما می‌دانیم که دست‌کم یکی از خواهران هنسل یعنی ابی درباره آن حرف‌ها کاملا جدی بوده است.

در یک دهه گذشته زندگی ابی و بریتنی تغییرات فراوانی را به خود دیده است. ابی و بریتنی که حالا 34 ساله هستند مدت‌هاست که به عنوان معلم کلاس پنجم دبستان مشغول به کارند و البته مهم‌ترین تغییر که به ازدواج و شروع زندگی مشترک برای یکی از خواهران هنسل است.

Screenshot_20240421_024140_Samsung+Internet

آقای داماد کیست؟

پس از پایان یافتن برنامه شبکه TLC و با وجود گسترش شبکه‌های اجتماعی اما خواهران هنسل میل بیشتری به حفظ کردن حریم خصوصی‌شان از خود نشان دادند و برای نمونه همان‌طور که پیشتر گفته شد ازدواج ابی به سال 2021 بازمی‌گردد و خبر آن سه سال بعد عمومی شده است. به خاطر همین میل به حفظ حریم خصوصی اطلاعات چندانی از نحوه آشنایی ابی و شوهرش در دست نیست. همسر ابی جاش بولینگ نام دارد و یک پرستار است.

ابی و جاش پس از مدتی آشنایی بالاخره در سال 2021 در شهر آبا و اجدادی خانواده هنسل و محل تولد دوقلوها یعنی مینسوتا ازدواج کردند و حالا و سه سال بعد تصاویری از آن مراسم توسط خواهران هنسل در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

داستان انتقادها از این ازدواج و واکنش دوقلوها

دوقلوهای هنسل اندکی پس از عمومی شدن خبر ازدواج ابی پس از مدت‌ها سکوت و بی‌خبری ناگهان با حجم قابل توجهی از نظرات و بازخوردهای کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شدند که مطابق انتظار بیشتر آن‌ها مثبت نبود. افراد زیادی با لحن بسیار تند و آمیخته به تهدید و توهین و تحقیر از تصمیم این دو خواهر برای ازدواج کردن ابی انتقاد کردند و هرکس با توجه به جهانبینی و عقیده‌اش به شکلی این تصمیم را زیر سوال برد.

ابی و بریتنی اما که 35 سال زندگی به عنوان دوقلوهای به‌هم‌چسبیده باعث شده حسابی دربرابر واکنش‌های منفی مقاوم شوند با انتشار یک فایل صوتی در ویدئویی در تیک‌تاک به این انتقادهای توهین‌آمیز واکنش نشان دادند:"این یک پیام برای همه بدخواهان و نفرت پراکنان است." دوقلوها که صدایشان را روی ویدئویی متشکل از تصاویر خودشان به همراه جاش منتشر کردند در ادامه این پیام که بسیار هم پربازدید شد می‌گویند:"اگر شما از کارهایی که ما می‌کنیم خوشتان نمی‌آید اما همچنان به تماشای تمام کارهای ما می‌نشینید، شما هنوز یک طرفدار به حساب می‌آیید."

35 سال پیش وقتی ابی و بریتنی به دنیا آمدند والدین آن‌ها پتی و مایک با تصمیمی بسیار دشوار و البته سرنوشت‌ساز روبرو بودند. تصمیمی که احتمالا تمام والدین صاحب دو یا چندقلوهای به‌هم‌چسبیده با آن روبرو هستند و آن انجام یا عدم انجام عمل جراحی برای جدا کردن نوزادان به‌هم‌چسبیده است.

پتی و مایک به شدت از انجام این عمل می‌ترسیدند چرا که می‌دانستند به صورت کلی چنین عملی چقدر دشوار و پیچیده است و به صورت خاص درباره ابی و بریتنی و شکل اتصال آن‌ها به هم و برخورداری از ارگان‌های حیاتی مشترک، پتی و مایک می‌دانستند که چقدر احتمال از دست دادن یک یا هر دو نوزاد بالاست. پدر و مادر دوقلوها در نهایت و در سرنوشت‌سازترین لحظه زندگی ابی و بریتنی تصمیم گرفتند به سراغ عمل جراحی نروند و امیدوار باشند دخترانشان زندگی شاد و موفقی در آینده داشته باشند.

download (1)

images

    نظر شما