وقتی به پشت زندان کرج رسیدیم ۳ نفری به من تعرض کردند

وقتی به پشت زندان کرج رسیدیم 3 نفری به من تعرض کردند

با دستگیری سه نفر به اتهام تعرض جنسی به 2 خانم و نیز سرقت، آنها دلیل این اعمال کثیفشان را فقر و بی پولی عنوان کردند.

به گزارش 9 صبح ؛  دختر جوانی آذرماه سال‌جاری به ماموران پلیس کرج خبر داد سه مرد جوان او را مورد آزار جنسی قرار داده‌اند. دختر جوان گفت: «از متروی محمدشهر پیاده و سوار پرایدی شدم تا به خانه بروم. به‌جز راننده دو مرد دیگر هم در ماشین بودند یکی روی صندلی شاگرد نشسته ‌بود و دیگری در صندلی عقب. فکر کردم مسافر هستند به همین‌دلیل هم سوار شدم.

در راه متوجه تغییر مسیر راننده شدم و تصمیم گرفتم پیاده شوم اما راننده ماشین را متوقف نکرد خواستم خودم را از خودرو به بیرون پرت کنم ولی چون در قفل بود نتوانستم ناگهان مردی که کنارم نشسته ‌بود چاقویی بیرون کشید و تهدیدم کرد نفر جلویی هم همین کار را انجام داد. آنها وقتی به پشت زندان کرج رسیدند من را به زور مورد تجاوز قرار دادند و بعد هرچه در کیفم داشتم برداشتند و فرار کردند.»

در حالی‌که پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی سه جوان متجاوز آغاز کرده‌ بود دختر دیگری به ماموران اطلاع داد او نیز مورد تعرض قرار گرفته ‌است. این دختر نیز مدعی شد مقابل مترو سوار پرایدی شده و سه مرد سرنشین خودرو او را پشت زندان کرج برده و در آنجا مورد آزار جنسی قرار داده و اموالش را به سرقت برده‌اند.

با توجه به مشخصاتی که این دختر جوان به ماموران داد آنها متوجه شدند عاملان تجاوز به هر دو دختر اعضای یک باند هستند. ماموران چند روز بعد توانستند سه جوان را شناسایی و بازداشت کنند. هرچند آنها به جرمشان اعتراف نمی‌کردند ولی وقتی از سوی دو دختر مورد شناسایی قرار گرفتند و مشخصاتی از آنها به ماموران داده شد که کاملا محرمانه‌ بود مجبور به اعتراف شدند. سه جوان مدعی شدند ابتدا فقط قصد سرقت و زورگیری داشتند اما چون محل خلوت بود تصمیم به تجاوز گرفتند. تحقیقات از دو متهم در حالی ادامه داشت که ماموران متوجه شدند این سه مرد علاوه بر تجاوز و سرقت از دو دختر جوان، 13 مرد را نیز مورد زورگیری قرار داده‌اند.

بعد از شناسایی شاکیان با توجه به مطرح بودن اتهام تجاوز، پرونده به دادگاه کیفری ‌استان البرز فرستاده‌ و بعد از انجام بازجویی‌ها و تکمیل پرونده جلسه رسیدگی برگزار شد. در ابتدای جلسه دادگاه بعد از اینکه نماینده دادستان البرز درخواست مجازات متهمان را کرد، یکی از دختران در جایگاه حاضر شد و جزییات تعرض را توضیح داد. /شرق

 

    نظر شما