تصویری از ازدواج باورنکردنی یک دختر زیبا باترسناک ترین داماد دنیا/ عکس

 تصویری از ازدواج باورنکردنی یک دختر زیبا باترسناک ترین داماد دنیا/ عکس

یک دختر زیبا تصمیم گرفت که با یک هوش مصنوعی عروسی کند.

به گزارش 9 صبح به نقل از خبرآنلاین، زنی قصد دارد تابستان آینده در مراسمی منحصربه‌فرد با یک هولوگرام هوش مصنوعی به نام AILex ازدواج کند. این هوش مصنوعی براساس داده‌ها و مشخصات روابط قبلی این زن آموزش داده شده است.

یک هنرمند اسپانیایی-هلندی به نام «آلیسیا فرامیس» قرار است تابستان آینده با یک هولوگرام هوش مصنوعی ازدواج کند؛ این ازدواج عصر جدیدی از روابط انسان و ربات را رقم خواهد زد. مراسم ازدواج نامتعارف این دو نفر در موزه Depot Boijmans Van Beuningen روتردام هلند برگزار خواهد شد.

 در مراسم ازدواج آلیسیا فرامیس با AILex آیین منحصربه‌فردی برای اتحاد بین انسان و آواتار برگزار می‌شود و از مهمانان با غذای مولکولی که هم برای انسان‌ها و هم برای انسان‌نماها لذت‌بخش است، پذیرایی خواهد شد. اکنون فرامیس درحال طراحی لباس عروسی خود و همچنین لباس مهمانان است. فرامیس می‌گوید که این عروسی نسل جدیدی از عشق را نشان می‌دهد که در آن انسان‌ها با هولوگرام‌ها، آواتارها و ربات‌ها وارد رابطه می‌شوند.

مراسم ازدواج این دو، بیشتر به برگزاری یک پرفورمنس هنری شبیه است و سؤالات بسیاری را در ذهن مخاطبان در سطح اینترنت برانگیخته است. فرامیس تصاویری از آشپزی و غذاخوردن خود با AILex را نیز منتشر کرده؛ او پیش‌تر نیز یک رابطه غیرعادی با مانکنی به نام پیر داشته است. حالا او ادعا می‌کند اولین زنی است که با یک هولوگرام ازدواج می‌کند.

عروسی

تاکنون ازدواج‌های نامتعارف مختلفی در دنیا وجود داشته است و دور از ذهن نبود که با پیشرفت هوش مصنوعی برخی افراد به فکر ازدواج با آن بیفتند؛ مخصوصاً با پیشرفت مدل‌های زبانی بزرگ و نزدیک‌شدن خصلت‌های بشری و هوش مصنوعی، ارتباط عمیقی بین انسان و این فناوری درحال شکل‌گیری است. در سال 2018 نیز مردی ژاپنی اعلام کرد که با یک خواننده واقعیت مجازی ازدواج کرده است. هیچ یک از اعضای خانواده او در مراسم عروسی شرکت نکردند.

 

    نظر شما