تجاوز باورنکردنی ۱۴ دانش آموز پسر به ۲ دخترنوجوان!

تجاوز باورنکردنی 14 دانش آموز پسر به 2 دخترنوجوان!

دانش آموزان یک دبیرستان در فلوریدا به اتهام تعرض جنسی به دو دختر همکلاسی خود روز جمعه دستگیر شدند.

  به گزارش 9 صبح ؛ به نقل از اسوشیتد پرس، 10 تن از دانش آموزان دبیرستان ونیس در لس آنجلس به اتهام تعرض جنسی به دو دختر همکلاسی خود به مدت یک سال دستگیر شدند.

بنابر این گزارش، بازرسان پلیس پس از تحقیقات گسترده در مورد این پرونده 14 نفر را در ارتباط با تعرض جنسی که به دو دختر نوجوان و همکلاسی خود به مدت یکسال صورت گرفته بود شناسایی و از این تعداد موفق به دستگیری 10 نفر از آنان شد.

پلیس، سن مجرمین دستگیر شده را در رده سنی 14 تا 17 سال اعلام کرد.

همچنین سخنگوی پلیس اندو اسمیپ در گفتگوی خبری خود در جمع خبرنگاران افزود: در تحقیقات پایانی که روز سه شنبه هفته گذشته انجام شد، منجر به دستگیری 9 تن از این متهمین شده بود.

پلیس از افشای نام متهمین و قربانیان به دلیل نداشتن سن قانونی خودداری کرد.

به گفته مسئولین این مدرسه اتفاق رخ داده در ارتباط با دانش آموزان مدرسه بسیار تاسف انگیز است، چرا که این مدرسه سابقه درخشانی در تعلیم و تربیت نوجوانان داشته است.

دانش آموزان متجاوز از دسامبر سال 2013 تا 2014 به مدت یک سال با فریب دادن دو قربانی که به گفته پلیس در شرایط عادی نبودند، آنها را مورد تعرض جنسی قرار می‌دادند.

تحقیقات انجام شده پلیس پس از دریافت یک شکایت که جزئیات آن فاش نشده، حاکی از آن است که یکی از عاملین این جنایت بی شرمانه پس از جدا شدن از این افراد با نوشتن نامه‌ای که شامل اسامی قربانیان و عاملان جنایت بود را به دفتر پلیس ارسال و پرده از این جنایت برداشت.

هنوز تاریخ جلسه‌ای برای تشکیل دادگاه به دلیل تمام نشدن بررسی‌ها و تحقیقات پلیس اعلام نشده است.

    نظر شما