تصاویر تکان دهنده از سیل چالوس / ۳ نفر مفقود شدند +ببینید

تصاویر تکان دهنده از سیل چالوس / 3 نفر مفقود شدند +ببینید

براثر وقوع سیل هولناکی در چالوس هموطنانمان خسارات بسیاری متحمل شدند و در این میان 3 نفر مفقود گشته اند.

 به گزارش 9 صبح :مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تلاش تیم‌های امدادی برای یافتن خودروهای احتمالی مفقودشده و سرنشینان در منطقه سیل‌زده چالوس ادامه دارد. وی یادآور شد: خبری از کشته‌شدن افراد خوشبختانه نداشتیم، اما خبر مفقودی 3 نفر وجود دارد و جست‌وجو برای امدادرسانی به ناپدیدشدگان احتمالی ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تلاش تیم‌های امدادی برای یافتن خودروهای احتمالی مفقودشده و سرنشینان در منطقه سیل‌زده چالوس ادامه دارد.

غلامعلی فخاری اظهار داشت: پس از وقوع سیلاب و رانش زمین و سیلابی شدن مسیر جاده چالوس و متعاقب آن مسدود شدن جاده چالوس بلافاصله تیم‌های عملیات نجات به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: 12 تیم عملیاتی امدادی را به منطقه اعزام کردیم که جست‌وجو برای یافتن خودروهای مفقودشده و سرنشینان را ادامه می‌دهند.

مدیرعامل هلال احمر مازندران بیان کرد: در این جست‌وجوها 4 خودروی آسیب‌دیده جست‌وجو شدند.

فخاری یادآور شد: خبری از کشته‌شدن افراد خوشبختانه نداشتیم، اما خبر مفقودی 3 نفر وجود دارد و جست‌وجو برای امدادرسانی به ناپدیدشدگان احتمالی ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه استاندار مازندران بلافاصله در صحنه حاضر شدند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه جاده بازگشایی شده است اما تردد بنا بر تصمیمات فعلاً انجام نمی‌شود و در حال جست‌وجو برای یافتن خودروها و یا سرنشینان مفقودی گرفتار در سیل هستیم.

چالوس

سیلل

سیل 2

نظر شما